Lenovo ThinkPad X13 Yoga 2in1 i7-10610U 16GB 512GB 4k 3840×2160| LTE| Win11
2549,00 zł z VAT
1 w magazynie

Lenovo ThinkPad X13 Yoga 2in1 i7-10610U 16GB 512GB 4k 3840×2160| LTE| Win11
- Idealny komputer dla mobilnych profesjonalistów
- Najmniejszy na świecie 14,4-calowy notebook klasy biznesowej
- Wykonanie z Aluminium i magnezu
- Podświetlana klawiatura US/PL
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad Gen 1 X13 Yoga 2in1
- Oryginalny zasilacz
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy w pełni testowane przed rozpoczęciem odsprzedaży.Ślady użytkowania minimalne, rysa na górnej pokrywie.


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: 1x Procesor Intel® Core™ i7-10610U vPro® (10. generacja)
⏩ Pamięć RAM: 16GB
⏩ Dysk: 512GB SSD M.2 PCIe® NVMe®
⏩ Matryca: 13.3 „
⏩ Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K UHD)
⏩ Karta graficzna: Intel UHD Graphics
⏩ Kamera: Kamera IR i HD z mikrofonami matrycowymi
⏩ Multimedia: Kamera, Mikrofon, Głośniki
⏩ System operacyjny: Windows 11 Pro
⏩ Zestaw złącz:
- 1x złącze rozszerzeń
- 1x Nano WWAN SIM
- 1x HDMI 1.4b
- 1x złącze stacji dokującej
- 1x czytnik kart 4-w-1 (SD, MMC, SDHC, SDXC)
- 2x USB 3.1 (Typ A) Gen 1
- 1x USB-C (DisplayPort, USB 3.1 Gen 1, zasilanie)
- 1x Thunderbolt 3 (USB-C)
⏩ Komunikacja:
- ⏩ Intel® Wi-Fi 6 AX201 2×2 AX vPro®
- ⏩ Bluetooth® 5.1 lub nowszy
- ⏩ NFC (Near Field Communication)
- ⏩ Modem LTE Fibocom L860-GL CAT16
⏩ Wymiary:
- ⏩ Waga: 1.50 kg
- ⏩ Wysokość: 2,50 cm
- ⏩ Szerokość: 32,00 cm
- ⏩ Głębokość: 21,00 cm
- ⏩ Kolor: Czarny
Wydajność zaprojektowana dla Ciebie
ThinkPad X1 Yoga Gen 1 2 w 1 przenosi wielozadaniowość na wyższy poziom. Te procesory mają rewolucyjną konstrukcję, która inteligentnie przydziela obciążenia robocze do właściwego wątku, na właściwy rdzeń, we właściwym czasie — co pozwala na lepszą współpracę wideo i produktywność w zależności od sposobu korzystania z urządzenia.


Bardziej pomocny niż konsjerż
Dzięki zawiasowi 360 stopni laptop konwertowalny ThinkPad X1 Yoga Gen 1 szybko przełącza się między trybami laptopa, tabletu, namiotu i podstawki. Niezależnie od tego, gdzie zaprowadzi Cię praca, mamy tryb dostosowany do Twojego stylu.


Elegancki i wydajny laptop 2-w-1 do pracy i rozrywki
LENOVO Yoga 1 to świetne połączenie elegancji i wydajności. Dzięki innowacyjnej konstrukcji 2-w-1 pozwalającej na obrót obudowy o 360 stopni, laptop może być wygodnie używany w różnych trybach – jako laptop, tablet czy w trybie namiotu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują sprzętu do pracy, nauki czy rozrywki.

Kiedy każdy piksel ma znaczenie
Niezależnie od tego, czy lubisz żywe kolory, czy też potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia, aby trzymać z daleka wścibskie oczy, ThinkPad X1 Yoga Gen 1 2 w 1 nie zawodzi. Od wyświetlaczy 4K .





| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Lenovo |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | ThinkPad X13 Yoga Gen1 |
| Typ | 2w1 |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kod producenta | Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen1_16_i7 |
| Przekątna ekranu | 13.3 |
| Rozdzielczość (px) | 3840 x 2160 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-10610U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.8 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.9 |
| Pamięć podręczna procesora | 8 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pojemność dysku | 256 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2, M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.1 typ A |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, modem 4G (LTE) |
| Multimedia | głośniki, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura podświetlana |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kolor | czarny |
| Materiał | włókno węglowe |
| Szerokość produktu | 30.5 |
| Wysokość produktu | 1.54 |
| Głębokość produktu | 21.39 |
| Zawiera baterie | nie |
| Sygnatura | Lenovo ThinkPad X13 Yoga 2in1 i7-10610U 16GB 512GB 4k 3840×2160| LTE| Win11 |













