DELL Latitude 7320 I7-1185G7 16GB 512GB FHD Carbon W11 Klawiatura US/PL
1899,00 zł
Procesor: Intel Core i7-1185G7
Pamięć RAM: 16 GB
Dysk: 512 GB
Przekątna ekranu: 13,3"
Stan: Używany
3 w magazynie
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Stan | Używany |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Marka | Dell |
| Model | LATITUDE 7320 i7-1185G7 16GB 512GB FHD_Carbon |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran dotykowy | nie |
| Głębokość produktu | 19.95 |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Kod producenta | LATITUDE 7320 i7-1185G7 16GB 512GB FHD_Carbon |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba slotów RAM | 0 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Materiał | metal |
| Model procesora | Intel Core i7-1185G7 |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Sterowanie | klawiatura podświetlana, touchpad |
| Szerokość produktu | 30.65 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.2 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 |
| Typ | ultrabook |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Waga produktu | 1, 12 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3 kg |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Wysokość produktu | 1.69 |
| Zawiera baterie | tak |
| Złącza | HDMI, USB 3.1 typ A, Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio) |
| Waga | 1, 12 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ gwarancji | Sprzedawcy |
















