Lenovo ThinkPad X1 Extreme 3 i9-10885H 32GB 1TB 4K UHD OLED GTX1650Ti W11P
5999,00 zł z VAT
1 w magazynie

Stacja Robocza Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3 Core™ i9-10885H 4K 3840×2160 NVIDIA® GeForce® GTX1650Ti 4GB
- Najmniejszy na świecie 15,6-calowy notebook klasy workstation
- Wykonanie z włókna węglowego
- Najlepsza półka laptopów
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3
- Oryginalny zasilacz Lenovo
- Okablowanie w standardzie polskim
- Opakowanie dedykowane
- Polska klawiatura (żadnych naklejek oryginalna)
Stan / Pochodzenie:
- Sprzęt w bardzo dobrym stanie


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: 10th Generation Intel® Core™ i9-10885H Processor(Core™ i9-10885H)
- ⏩ Liczba rdzeni procesora: 6
- ⏩ Liczba wątków procesora: 12
- ⏩ Taktowanie bazowe procesora: 2.6
- ⏩ Taktowanie maksymalne procesora: 5
- ⏩ Pamięć podręczna procesora: 12
⏩ Pamięć RAM: 32GB DRR4 3200
⏩ Dysk: 1TB GBSSDPCIe
⏩ Rozdzielczość: 15,6″ UHD OLED
- Przekątna ekranu: 15,6″
- Rozdzielczość: 3840×2160 4K
- Powłoka matrycy: błyszcząca antyrefleksyjna
- Ekran dotykowy: tak
⏩ Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX1650Ti 4GB
⏩ Kamera: 720p HD IR/RGB (hybrydowa) z osłoną ThinkShutter
⏩ System operacyjny: 11 Professional PL 64Bit
⏩ Komunikacja: Intel® Wi-Fi 6 AX201 2×2 AX; Bluetooth® 5.1
⏩ Układ klawiatury: Klawiatura QWERTY PL (Polski standard bez naklejek oryginalna)
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 2× USB 3.2 Gen 1 (Typ A)
- ⏩ 1x Gniazdo combo słuchawki/mikrofon 3,5 mm
- ⏩ 2× Thunderbolt 3 (USB-C / DisplayPort / Power Delivery)
- ⏩ 1x Czytnik kart inteligentnych (w wybranych modelach)
- ⏩ 1x Czytnik linii papilarnych
- ⏩ 1x Stacja dokująca przez kabel Mobile Workstation Cable Dock
- ⏩ 1x Czytnik kart multimedialnych 4-w-1 (SD / MMC / SDHC / SDXC)
- ⏩ 1x Zasilanie DC-In
- ⏩ 1x HDMI 2.0
- ⏩ 1x Złącze Mini Ethernet (RJ-45 przez adapter)
⏩ Wymiary:
- ⏩ Waga: 1.70 kg
- ⏩ Wysokość: 1.84 cm
- ⏩ Szerokość: 36.18 mm
- ⏩ Głębokość: 24.57 mm
- ⏩ Kolor obudowy: Czarny
⏩ Obudowa: wzmocniona włóknem węglowym
⏩ Sprzęt w pełni gotowy do użytkowania
Cechy, Olśniewający wygląd
Odblaski i odbicia na ekranie mogą być bardzo uciążliwe. W przypadku urządzeń stosowanych do pracy warto postawić na matową powłokę. To rozwiązanie sprawia, że na ekranie widać dokładnie to, co powinno być wyświetlane, a nie odbicia światła i męczące wzrok refleksy. Matowa powłoka to standard w urządzeniach biznesowych, ale sprawdzi się również w przypadku użytkowników indywidualnych.



Sprawdzony w boju, gotowy na wyzwania Dedykowana grafika NVIDIA GeForce
Graj, twórz i edytuj z potężną dedykowaną karta graficzną NVIDIA. Korzystaj z niesamowitej wydajności, dzięki zaawansowanym technologiom, które wprowadzą Cię na zupełnie nowy poziom gamingu. Hiperrealistyczny obraz z odwzorowaniem najdrobniejszych detali i turbodoładowanie zapewnią komfort pracy bez przycięć i opóźnień. GPU NVIDIA zachwyci Cię również wysoką kulturą pracy i energooszczędnością. Strumieniuj wideo i ciesz się multimedialną rozrywką, organizując wspólne rodzinne seanse. Jakość obrazu i dźwięku zbliżona do standardów kinowych gwarantują niezapomniane emocje w czasie oglądania filmów naszpikowanych efektami specjalnymi.
Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
Oczekuj niesamowitych wrażeń dźwiękowych.
ThinkPad X1 Extreme Gen 3 oferuje najlepszy dźwięk, jaki można uzyskać w komputerze PC – specjalnie zaprojektowany system głośników Dolby Atmos®. To połączenie sprzętu i oprogramowania zapewnia przełomowy dźwięk na 3 głośnikach. Ciesz się zwiększoną głośnością bez zniekształceń i zanurz się w doznaniach dźwiękowych. Ciesz się dźwiękiem przez głośniki lub słuchawki.

Niesamowita jakość obrazu
Docenisz olśniewające opcje wyświetlania 15,6-calowego X1 Extreme Gen 3, niezależnie od tego, czy tworzysz media.


Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
- Opakowanie zastępcze

Sprawdzony w boju i gotowy na zwycięstwa, gdziekolwiek jest
Każdy laptop ThinkPad przechodzi wymagające testy niezawodności i trwałości, w tym także odporności na niebezpieczne warunki fizyczne i środowiskowe.



Zwiększa produktywność
Laptop ThinkPad oferuje funkcje zwiększające efektywność — na przykład wybudza się w ciągu sekundy, a już po kolejnej sekundzie możesz korzystać z Internetu. Funkcja Wake on Voice umożliwia wybudzanie laptopa z otwartą pokrywą głosem z drugiego końca pokoju. Co więcej, laptop umożliwia łatwe odbieranie, nawiązywanie i kończenie połączeń konferencyjnych jednym naciśnięciem klawiszy funkcyjnych F9–F11.









| Waga | 1,81 kg |
|---|---|
| Stan | Powystawowy |
| Marka | Lenovo |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | ThinkPad X1 Extreme Gen 3 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | X1 Extreme Gen 3 i9 32/1000GB 1650 4K US |
| Przekątna ekranu | 15.6 |
| Rozdzielczość (px) | 3840 x 2160 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel Core i9-10885H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.4 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.3 |
| Pamięć podręczna procesora | 16 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 1000 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1650Ti |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 80 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 2 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 36.18 |
| Wysokość produktu | 1.87 |
| Głębokość produktu | 24.57 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | Lenovo ThinkPad X1 Extreme 3 i9-10885H 32GB 1TB 4K UHD OLED GTX1650Ti W11P |












