Dotykowy Dell Inspiron 5640 Ultra 7 150U 16GB 1TB SSD FHD+ W11 Blue
3849,00 zł z VAT
3 w magazynie

Dell Inspiron 5640 Core™ 7 150U 1TB SSD 16GB 16″ (1920×1200) Dotykowy WIN11
- Najmniejszy na świecie 16-calowy notebook klasy biznesowej
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Inspiron 16 5640
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Outlet

Dell Inspiron 16 Ultra Mniejszy i inteligentniejszy niż kiedykolwiek wcześniej
Zwiększ wydajność swojej pracy z laptopem Dell Inspiron 16 Ultra. Akcesorium pozwoli Ci cieszyć się płynną pracą za sprawą procesora Intel Core i kartom graficznym Intel na dużym, realistycznym ekranie.

Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Intel Core 7-150U
- 10 rdzeni / 12 wątków
- Taktowanie: 1,20 GHz (bazowe) → do 5,40 GHz (Turbo)
- Pamięć podręczna: 12 MB Cache
⏩ Pamięć RAM: 16 GB DDR5, 5200 MHz
⏩ Dysk: 1 TB SSD NVMe PCIe Gen 4
⏩ Matryca: 16,0″ LED / WVA, format 16:10, dotykowa
- Rozdzielczość: 1920 × 1200 (WUXGA / FHD+)
- Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
- Jasność: 300 nitów
⏩ Karta graficzna: Zintegrowana Intel Graphics
⏩ Komunikacja:
- Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Bluetooth 5.3
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 1 × USB-C 3.2 Gen 2
- ⏩ 2 × USB-A 3.2 Gen 1
- ⏩ HDMI
- ⏩ Gniazdo słuchawkowe / audio jack
⏩ Sterowanie:
- Wielodotykowy touchpad
- Klawiatura z blokiem numerycznym
⏩ Kamera i Multimedia:
- Kamera internetowa
- Wbudowane głośniki stereo
- 2 × mikrofon
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11
⏩ Bateria:
- 4-komorowa, 54 Wh
- Technologia: Li-Po (litowo-polimerowa)
⏩ Obudowa:
- Typ: standardowa
- Materiały: tworzywo sztuczne + aluminium
⏩ Kolor: Szary / Niebieski
⏩ Informacje dodatkowe:
- Czytnik linii papilarnych: Tak
- Podświetlana klawiatura: Tak

Biuro w dowolnym miejscu.
Notebooki i urządzenia z serii inspirion umożliwiają pracę przez cały dzień i oferują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we wspaniale wykonanej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku lub w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
Obsługa sztucznej inteligencji. Świetna wydajność.
Połączona moc procesorów Intel® Core™ Ultra (w najlepszej konfiguracji), zintegrowanej sztucznej inteligencji, wbudowanej karty graficznej Intel® Arc™ i pamięci DDR5 pozwala urzeczywistniać swoje koncepcje.
Dostępne są również procesory Intel® Core™ z grafiką Intel® — rozwiązanie zapewniające produktywność w podróży.


Odblokowanie potencjału sztucznej inteligencji i pobudzenie wyobraźni
Niezależnie od tego, czy się pracuje, współpracuje, tworzy czy gra, procesory Intel® Core™ Ultra
oferują specjalny silnik, który ułatwia korzystanie ze sztucznej inteligencji, zapewnia nowy poziom realistycznych wrażeń graficznych i oraz pozwala na wydajne przetwarzanie danych przy niskim zużyciu energii, dzięki czemu można dłużej korzystać z komputera podczas podróży.
Platforma Intel® Evo™ jest dostępna w wybranych konfiguracjach. Została opracowana wspólnie z firmą Intel®, co zapewnia najlepszą ogólną obsługę notebooka
. Konfiguracje Intel® Evo™ są wyposażone w funkcję Intel® Unison™, łączącą notebooka z dowolnym telefonem, dzięki czemu można przesyłać pliki lub zdjęcia oraz pozostać w kontakcie z połączeniami i wiadomościami tekstowymi
.
GPU
Wysoka przepustowość: idealny do tworzenia treści cyfrowych i edycji wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji za pomocą aplikacji do tworzenia, takich jak Adobe.
NPU
Niski pobór mocy: idealny do uruchamiania funkcji sztucznej inteligencji, takich jak Microsoft Studio Effects podczas rozmów wideo.
CPU
Szybka reakcja: idealny do wykonywania wielu zadań w czasie rzeczywistym i obciążeń roboczych związanych ze sztuczną inteligencją, takich jak redukcja szumów i natychmiastowa transkrypcja.

Lepsze czaty wideo dzięki sztucznej inteligencji
Kamera internetowa o rozdzielczości FHD pozwala nagrywać lepsze filmy, a dwa mikrofony i oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do redukcji szumów zapewniają wyraźny dźwięk. Nowa funkcja automatycznego kadrowania (oparta na SI) śledzi ruchy użytkownika, a funkcja korekcji kontaktu wzrokowego (również oparta na SI) sprawia, że użytkownik jest wydaje się być zaangażowany, nawet jeśli odwróci wzrok











Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | Inspiron 16 |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | Inspiron_5640_7_1TB_16GB |
| Przekątna ekranu | 16 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core 7 |
| Model procesora | Intel Core 7 150U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.8 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.4 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 5200 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 1024 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Graphics |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 52 |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana |
| Cechy dodatkowe | Czytnik linii papilarnych |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 35.7 |
| Wysokość produktu | 1.9 |
| Głębokość produktu | 25 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | Dotykowy Dell Inspiron 5640 Ultra 7 150U 16GB 1TB SSD FHD+ W11 Blue |












