STACJA ROBOCZA LENOVO P320 TINY i7-7700 16G 512 SSD NVMe RS232 W11P
999,00 zł z VAT
Brak w magazynie
STACJA ROBOCZA LENOVO P320 TINY i7-7700 16G 512 SSD NVMe RS232 W11P
Lenovo ThinkStation P330 Tiny to kompaktowa stacja robocza, zaprojektowana z myślą o profesjonalistach potrzebujących wydajności w niewielkiej obudowie. Wyposażona w procesor Intel Core i7-7700 oraz 16 GB pamięci RAM DDR4, zapewnia płynne działanie wymagających aplikacji. Dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB gwarantuje szybki dostęp do danych i krótkie czasy ładowania.
STACJA ROBOCZA LENOVO P320 i7-7700 16G 512G SSD NVMe W11PRO WIFI
⏩ Procesor: Intel Core i7-7700
⏩ Pamięć RAM: 16 GB DDR4
⏩ Dysk: 512 GB SSD NVMe PCIe (Drugie gniazdo na dysk nvme wolne) sanki na dysk 2,5 cala wolne
⏩ Złącza:
Przód: 1x USB 3.1 Type-C, 2x USB 3.1 Type-A, combo audio
Tył: 3x USB 3.1 Type-A, 1x RJ-45 LAN, 2x DisplayPort
⏩ Łączność: Gigabit Ethernet (RJ-45),Intel Dual Band Wireless 8265 (802.11ac) W/ Bluetooth
⏩ Obudowa: Tiny (1L)
⏩ Wymiary: 179 x 183 x 35 mm
⏩ Waga: Ok. 1,4 kg
⏩ Zasilacz: Zewnętrzny 135W
⏩ System operacyjny: Windows 11 Pro
⏩ Stan: Używany
⏩ Gwarancja: 12 Miesięcy
Komputery w bardzo dobrym stanie, klasa A minimalne ślady użytkowania. Antena wifi w komplecie

Zastosowanie:
- Praca z oprogramowaniem CAD, 3D
- Tworzenie treści multimedialnych
- Analiza danych i obliczenia inżynieryjne
- Aplikacje biznesowe i finansowe
- Praca w ograniczonych przestrzeniach dzięki kompaktowej obudowie
Lenovo ThinkStation P320 Tiny to wszechstronna, wydajna i kompaktowa stacja robocza, idealna dla profesjonalistów ceniących niezawodność i energooszczędność

| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Lenovo |
| Kolor | czarny |
| Model | Lenovo ThinkStation P320 TINY |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Wysokość produktu | 3.5 |
| Szerokość produktu | 17.7 |
| Głębokość produktu | 18 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 135 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Załączone wyposażenie | inne |
| Model procesora | i7-7700 |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 7 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 |
| Pamięć podręczna procesora | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2400 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 512 |
| Interfejs dysku twardego | M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Producent płyty głównej | Lenovo |
| Model płyty głównej | Lenovo P320 |
| Gniazda rozszerzeń | SATA III (6 GB/s), M.2 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | DisplayPort, RJ45, USB 3.1 typ A gen 1 |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ A |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Łączenie dysków | nie obsługuje |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |









