Lenovo ThinkPad X1 Carbon 11 Gen i7-1365U 512 32GB 2.2K 2240×1400 W11
5599,00 zł z VAT
2 w magazynie

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 11th Gen 14 2.2K (2240 x 1400) 13th Gen Intel Core i7-1355U, 32GB Ram, 512GB SSD, Windows 11 Pro
- Opis ogólny:
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Solidna konstrukcja z włókna węglowego i magnezu
- Podświetlana klawiatura US/PL z TrackPointem
- Laptop z najwyższej półki w segmencie biznesowym
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
- Polska klawiatura (oryginalna, bez naklejek)
Stan i pochodzenie:
- Laptopy w bardzo dobrym stanie


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: Intel® Core™ i7-1365U vPro® (Core™ i7-1365U vPro®) 13 – generacji
- Liczba rdzeni procesora: 10
- Liczba wątków procesora: 12
- Taktowanie E-Core: 3,70 GHz,
- Taktowanie P-Core: 5,00 GHz,
- Pamięć podręczna procesora: 12
- Technologia: Turbo Boost
⏩ Pamięć RAM: 32 GB LPDDR5-6400
⏩ Dysk: 512 GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4
⏩ Matryca: IPS, 300 nitów, 100% sRGB, matowy (antyodblaskowy), bez obsługi dotyku
⏩ Rozdzielczość: 14″ 2.2K (2240 × 1400)
⏩ Karta graficzna: Intel® Iris® Xe Graphics
⏩ Dzwięk: 2 × 2 W (woofery) oraz 2 × 0,8 W (tweetery), Dolby Atmos; zestaw czterech mikrofonów (zasięg 360°, dalekiego pola); profesjonalne rozwiązanie konferencyjne Dolby Voice
⏩ Kamiera: Hybrydowa kamera FHD 1080p + IR z mechaniczną przesłoną prywatności, stała ostrość, zintegrowana z poczwórnym zestawem mikrofonów
⏩ Komunikacja: Intel® Wi-Fi 6E AX211 2×2 AX vPro + Bluetooth 5.2
⏩ System operacyjny: 11 Professional, wersja 64-bitowa
⏩ Układ klawiatury: polski programisty US, oryginalny, bez naklejek Podświetlana klawiatura, odporna na zalanie
⏩ Funkcje dodatkowe: Czytnik linii papilarnych
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 2 x USB-C Thunderbolt 4
- ⏩ 2 × USB-A 3.2 Gen 1
- ⏩ Złącze słuchawkowo-mikrofonowe (combo)
- ⏩ HDMI 2.0b
⏩ Wymiary:
- ⏩ Waga: 1.12 kg
- ⏩ Wysokość: 15,36 mm
- ⏩ Szerokość: 315,6 mm
- ⏩ Głębokość: 222,5 mm
- ⏩ Materiał: magnez, włókno węglowe
Wydajność, na którą możesz liczyć
Procesory do poziomu Intel® Core™ generacji szybko reagują i wydajnie działają, dzięki czemu możesz bezproblemowo przełączać potrzebne aplikacje. W ten sposób zyskujesz nowy poziom efektywności, pracy twórczej i rozrywki.




Większa efektywność chłodzenia
Legendarna klawiatura ThinkPad została zaprojektowana z myślą o ergonomii i komforcie – a część tego komfortu oznacza lepszy przepływ powietrza. Spód klawiszy ułatwia wlot powietrza podczas użytkowania. W połączeniu z podwójnym wentylatorem i otworami wentylacyjnymi z tyłu laptop ThinkPad X1 Carbon Gen 11 zapewnia dużo lepszą termikę. Niezależnie od tego, czy pracujesz cały dzień lub całą noc, X1 pozostanie zawsze chłodny.
Żywy obraz, który odpowiada Twoim potrzebom
Bez względu na to, jak na to spojrzeć, laptop ThinkPad X1 Carbon Gen 11 oferuje oszałamiające wyświetlacze, które spełniają Twoje codzienne potrzeby pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz bogatej w szczegóły grafiki z superwysoką rozdzielczością ekranu, czy też dodatkowych zabezpieczeń do walki z wścibskimi spojrzeniami, mamy dla Ciebie ofertę. Obejmują one m.in. dotykowy ekran WUXGA (Ultra Extended Graphics Array), wyświetlacz OLED 2,8K, a także WUXGA z ePrivacy – wszystkie wyświetlacze o przekątnej 14 cali posiadają proporcje 16:10 z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni ekranu. Co więcej, prawie wszystkie opcje posiadają certyfikat Eyesafe®, który zmniejsza zmęczenie oczu.



Przygotowany na ekstremalne sytuacje
Komputer X1 Carbon 11. generacji, podobnie jak wszystkie ThinkPady, testowane są pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej. Przeszły one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują działanie w warunkach ekstremalnych. Właściciele tego laptopa mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upuszczenia.


Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad X1 carbon G11
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim

Odkryj biznesowy laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon 11
Biznesowy laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon 11 to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Lenovo stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor Intel Core pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń. Praca w terenie? Z wydajną, świetnie zoptymalizowaną baterią w końcu przestaniesz rozglądać się nerwowo za źródłem zasilania.
Sprawdź, jak Lenovo ThinkPad X1 Carbon 11 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Poważny wzmacniacz produktywności
Dzięki technologii Intel® Evo ™ Design — z nawet 14 rdzeniami — nasz legendarny laptop ThinkPad X1 Carbon Gen 11 przenosi wielozadaniowość na wyższy poziom. Te procesory charakteryzują się rewolucyjną konstrukcją, która inteligentnie przydziela obciążenia do odpowiedniego wątku, na odpowiedni rdzeń, we właściwym czasie — co pozwala na lepszą współpracę wideo i produktywność w zależności od sposobu korzystania z urządzenia.


Wytrzyma długą pracę w trudnych warunkach
Komputer X1 Carbon, podobnie jak wszystkie ThinkPady, testowane są pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej. Przechodzą one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują ich działanie w warunkach ekstremalnych. Właściciele tego laptopa mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upuszczenia.
O niezawodności tego modelu świadczy też czterowarstwowa obudowa z włókna węglowego oraz konstrukcja Roll Cage ze stopu magnezu, która zwiększa wytrzymałość komputera.
Komunikacja stała się o wiele przyjemniejsza
Poznaj Communications Bar, zachwycający, nowy design, który mieści kamerę FHD o wyższej rozdzielczości z opcjonalnym podczerwienią (IR) i funkcjami Computer Vision – a wszystko to z osłoną kamery internetowej zapewniającą prywatność. Wyposażony jest również w cztery mikrofony 360 stopni ze zintegrowaną redukcją szumów opartą na sztucznej inteligencji i technologią Dolby Voice® . Communications Bar nie tylko świetnie wygląda, ale także inspiruje do płynnej współpracy i dynamicznych rozmów wideo.







| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | ThinkPad X1 Carbon G11 |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kod producenta | 21HNS7BH00_512_32GB |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 2240 x 1400 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-1365U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.2 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.2 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | Lenovo ThinkPad X1 Carbon 11 Gen i7-1365U 512 32GB 2.2K 2240×1400 W11 |













