Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 U7 258V 32GB 1TB 1920×1200 500 nitów 11Pro
5999,00 zł z VAT
Brak w magazynie

Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Core™ Ultra 7 258V 1TB SSD 32GB 14″ (1920×1200) WIN11 Pro
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Podświetlana klawiatura US/PL z Trackpointem
- Najlepsza półka laptopów biznesowych
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad T14s Gen 6
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
- Opakowanie Lenovo Outlet
- Polska klawiatura (żadnych naklejek oryginalna)
Pochodzenie:
- Lenovo Outlet


Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V
- 8 rdzeni / 8 wątków (4P + 4E)
- Turbo do 4,8 GHz
- Cache: 12 MB
- NPU Intel AI Boost – do 47 TOPS (AI)
⏩ Pamięć RAM: 32 GB LPDDR5X 8533 MT/s
⏩ Dysk: 1 TB SSD M.2 NVMe PCIe Gen 5
⏩ Ekran: 14″ Full HD+ (1920 × 1200), IPS, matowy
- Format 16:10
- Jasność 500 nitów
- 100% sRGB
- Low Power | 60 Hz
- Niedotykowy
⏩ Grafika: Intel® Arc™ Graphics 140V
⏩ Kamera / Audio
- Kamera 5 MP + IR (Windows Hello)
- Fizyczna zasłona prywatności
- Głośniki 2 × 2 W, Dolby Atmos
- Mikrofony dual-array, Dolby Voice
⏩ Łączność
- Wi-Fi 7 (Intel BE201, 2×2)
- Bluetooth® 5.4
⏩ Złącza
- ⏩ 2 × Thunderbolt™ 4 / USB-C (40 Gb/s)
- ⏩ 2 × USB-A (5 Gb/s)
- ⏩ HDMI 2.1 (do 4K@60 Hz)
- ⏩ Audio combo 3,5 mm
- ⏩ Kensington Nano Security Slot
⏩ Klawiatura / Touchpad
- Podświetlana klawiatura ThinkPad (odporna na zalanie)
- TrackPoint + dedykowane przyciski
- Skok klawiszy 1,5 mm
- Duży touchpad 120 mm
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
⏩ Bateria / Zasilanie
- Bateria 58 Wh
- Ładowanie USB-C
⏩ Obudowa / Waga
- Kolor: Eclipse Black
- Waga: ok. 1,28 kg (2.82 lbs)
- Smukła, mobilna konstrukcja klasy biznesowej
Nowoczesna mobilność w Twoich rękach
Lenovo ThinkPad T14s i Gen 6 to ultracienki laptop, który oferuje niezrównaną wydajność i mobilność dla współczesnego, hybrydowego pracownika. Wyposażony w procesory Intel® Core™ Ultra oraz technologię Intel vPro®, urządzenie to zapewnia najwyższą efektywność, umożliwiając Ci pracę w trybie offline przez cały dzień dzięki potężnej baterii o pojemności 58Whr. Dzięki ogromnej wydajności i możliwościom współpracy, będziesz w stanie realizować swoje zadania szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Potężna wydajność sztucznej inteligencji
Zwiększ swoją produktywność dzięki 14-calowemu laptopowi Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 z procesorem Intel® Core™ Ultra. Dzięki karcie graficznej Intel® Arc ™ możesz tworzyć i projektować z perfekcyjną ostrością co do piksela. Dodatkowo, funkcje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak rozmycie tła, ostrość głosu i automatyczne kadrowanie, poprawiają widoczność Twoich materiałów wideo, zwiększając zaangażowanie odbiorców.



ZAAWANSOWANE BEZPIECZEŃSTWO
Spokój ducha dzięki inteligentniejszym zabezpieczeniom
Laptop ThinkPad T14s Gen 6 oferuje ThinkShield, nasz kompleksowy pakiet zabezpieczeń. Funkcje obejmują uwierzytelnianie biometryczne z czytnikiem linii papilarnych oraz bezdotykowe logowanie za pomocą kamery na podczerwień na podstawie twarzy. Dyskretny moduł Trusted Platform Module zapewnia szyfrowanie danych, a dla dodatkowej ochrony zastosowano osłonę kamery internetowej.
KOMPUTER, KTÓRY PRACUJE DLA CIEBIE
Zwiększ produktywność dzięki komputerowi Copilot+
Copilot+ integruje zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, aby usprawnić zarządzanie zadaniami poprzez sugestie w czasie rzeczywistym, automatyzację rutynowych procesów i spersonalizowane analizy. Aplikacja uczy się Twoich preferencji i płynnie obsługuje wszystko, od tworzenia dokumentów po redagowanie komunikatów. Co więcej, za dotknięciem klawisza Copilot uruchamia się, pomagając Ci utrzymać przewagę w dynamicznych środowiskach pracy.



Zaprojektowane z myślą o doświadczeniu bez kompromisów
Laptop Intel ® Evo™ Edition, ThinkPad X1 Carbon Gen 13 został zaprojektowany, aby robić wszystko. Ciesz się całodniową żywotnością baterii, natychmiastowym wybudzaniem i najlepszą w swojej klasie łącznością. Niezależnie od tego, jakie zadania podejmujesz, to urządzenie jest bardzo responsywne. Ponadto dzięki Intel ® Unison™ możesz zsynchronizować laptopa z dowolnym smartfonem z systemem iOS lub Android, a następnie dzwonić lub wysyłać wiadomości tekstowe, a nawet przesyłać pliki, zdjęcia i filmy, a wszystko to wygodnie z poziomu komputera.


Uwolnij supermoce oprogramowania
Wykorzystaj w pełni swoje urządzenie dzięki preinstalowanym aplikacjom Lenovo. Lenovo View to oparta na sztucznej inteligencji aplikacja aparatu, która poprawia jakość wideo i zapewnia funkcje inteligentnej współpracy, prywatności i cyfrowego dobrego samopoczucia. Lenovo Vantage centralizuje ustawienia, aby chronić dane, automatyzować aktualizacje i poprawiać wydajność — lub Lenovo Commercial Vantage do zarządzania IT. Ułatwiamy i zwiększamy bezpieczeństwo wykonywania Twojej pracy.
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim

Odkryj biznesowy laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon 13
Biznesowy laptop Lenovo ThinkPad to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Lenovo stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor Intel Core pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń. Praca w terenie? Z wydajną, świetnie zoptymalizowaną baterią w końcu przestaniesz rozglądać się nerwowo za źródłem zasilania.

Twoja Twarz. Twój Odcisk Palca. Twoja Twierdza.
Biometria zapewnia dodatkową ochronę laptopa ThinkPad od czytnika linii papilarnych po oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. ThinkShield, nasz kompleksowy pakiet rozwiązań zabezpieczających, oferuje dyskretny moduł Trusted Platform Module (dTPM) do ochrony krytycznych danych za pomocą szyfrowania. Ponadto technologia wykrywania zagrożeń Intel® oparta na sztucznej inteligencji pomaga zapobiegać atakom ransomware, kryptojackingowi i nie tylko. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ochronę Twoich zasobów, mamy dla Ciebie rozwiązanie!


ZAAWANSOWANE BEZPIECZEŃSTWO
Spokój ducha dzięki inteligentniejszym zabezpieczeniom
Laptop ThinkPad T14s Gen 6 oferuje ThinkShield, nasz kompleksowy pakiet zabezpieczeń. Funkcje obejmują uwierzytelnianie biometryczne z czytnikiem linii papilarnych oraz bezdotykowe logowanie za pomocą kamery na podczerwień na podstawie twarzy. Dyskretny moduł Trusted Platform Module zapewnia szyfrowanie danych, a dla dodatkowej ochrony zastosowano osłonę kamery internetowej.
Marzenie administratora IT
Lenovo Thinkpad pomaga w ochronie danych firmowych i zwiększa bezpieczeństwo logowania się. Urządzenie to jest też gotowe do działania z narzędziem Microsoft AutoPilot, które umożliwia automatyczną konfigurację komputera odpowiednio do potrzeb firmy. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi pracę administratorom IT w Twojej firmie.








| Waga | 1,84 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Lenovo |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | ThinkPad T14s G6 500nit |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | T14s Gen 6 Ultra 7 258V 32GB 1TB 14'' 500nit |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 258V |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.8 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 8533 |
| Pojemność dysku | 1024 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 58 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ A Gen 2, USB 3.2 typ C Gen 2 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad, klawiatura podświetlana |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 31.36 |
| Wysokość produktu | 1.69 |
| Głębokość produktu | 21.94 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | 21QX000LUS |











