Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 i7-1185G7 32GB 512 FHD 1920×1080 W11Pro
2399,00 zł z VAT
19 w magazynie

Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 – Intel Core i7-1185G7
Opis produktu:
- Opis ogólny:
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Solidna konstrukcja z włókna węglowego i magnezu
- Podświetlana klawiatura US/PL z TrackPointem
- Laptop z najwyższej półki w segmencie biznesowym
Zestaw zawiera:
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 2
- Oryginalny zasilacz Lenovo 65W
- Okablowanie w standardzie polskim
- Polska klawiatura (oryginalna, bez naklejek)
Stan i pochodzenie:
- Laptopy w bardzo dobrym stanie


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: 11th generacja procesora Intel® Core™ i7-1185G7 z technologią vPro® (Core™ i7-1185G7 vPro®)
⏩ Pamięć RAM: 32GB LPD4X-4266
⏩ Dysk: 512 GB SSD M.2 NVM Express (NVMe)
⏩ Rozdzielczość: 14″ IPS Full HD (1920 × 1080), proporcje 16:9
⏩ Karta graficzna: Intel® Iris® Xe Graphics
⏩ Dźwięk: Dolby Audio™ Speaker System
⏩ Kamera: FHD IR/RGB hybrydowa z podwójnym mikrofonem i osłoną ThinkShutter
⏩ Komunikacja: Intel® Wi-Fi 6 AX201 AX vPro; Bluetooth® 5.1
⏩ Klawiatura:
- Język: US (polski – amerykański układ klawiatury)
- Podświetlenie: Tak, podświetlana klawiatura – wygodna praca w słabym oświetleniu
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 2x USB Type-C (USB4.0, Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4)
- ⏩ 2x USB 3.2 Gen 1 (Type-A)
- ⏩ 1x Czytnik kart Smart Card
- ⏩ 1x Gniazdo SIM (Nano SIM)
- ⏩ 1x Kombinowane gniazdo audio/mikrofon
- ⏩ 1x HDMI 2.0
⏩ Wymiary:
- ⏩ Waga: około 1,28
- ⏩ Wysokość: 224,4 mm
- ⏩ Szerokość: 16,81 mm
- ⏩ Głębokość: 327,5 mm
- ⏩ Kolor obudowy: Czarny
⏩ Obudowa:
- Wykonany z aluminium, stopu magnezu i włókna węglowego – solidna i lekka konstrukcja
⏩ System: Windows 11 Pro – zaawansowane funkcje dla biznesu, bezpieczeństwo i produktywność
⏩ Czas pracy: do 23,6 godziny według specyfikacji producenta (w praktyce częściej niż 8–12 h; użytkownicy zgłaszają realne czasy ~3–4 h przy obciążeniu)
Cechy, Olśniewający wygląd
Laptop ThinkPad T14s należy on do laptopów o największych możliwościach personalizacji. Bateria o długiej żywotności z technologią szybkiego ładowania uwalnia Cię od biurka, dlatego możesz śmiało siąść za kółkiem lub wejść na pokład.



Sprawdzony w boju, gotowy na wyzwania
T14s podobnie jak wszystkie ThinkPady, testujemy pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej. Przechodzą one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują ich działanie w warunkach ekstremalnych. Właściciele tego laptopa mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalanie czy upadek.
Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
Sprawdzony w boju, gotowy na zwycięstwa
Każdy laptop ThinkPad przechodzi 12 rygorystycznych testów wojskowych i ponad 200 kontroli jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że T14s z powodzeniem poradzi sobie z codziennymi wyzwaniami.
Wydajność, na którą możesz liczyć
Procesory AMD szybko reagują i wydajnie działają, dzięki czemu możesz bezproblemowo przełączać potrzebne aplikacje. W ten sposób zyskujesz nowy poziom efektywności, pracy twórczej i rozrywki.
Superszybki dysk SSD
W przeciwieństwie do zwykłego mechanicznego dysku twardego dysk SSD nie ma żadnych ruchomych części i działa szybciej — niemal trzykrotnie podczas uruchamiania komputera, aż o 30% podczas otwierania plików, a także podczas ich przesyłania. Dyski te są cichsze, a także bardziej niezawodne, wytrzymałe i bezpieczne.

Forma dostosowana do funkcjonalności
Zgodnie z oczekiwaniami użytkowników ThinkPadów najnowszy model z serii T ma złącze dokowania USB-C z boku, a nie na spodzie. Dzięki temu T14s m Jest także wyposażony w różne inne przydatne gniazda, takie jak błyskawiczny Intel® Thunderbolt™ 3. Pracę w drodze lub przy słabym oświetleniu ułatwia dodatkowo słynna ergonomiczna klawiatura ThinkPad z wygodnym podświetleniem.


Świetny także do relaksu
Laptop ThinkPad T14s zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do pracy, a także do rozrywki po jej zakończeniu. Spośród opcji wyświetlacza FHD, dotykowego i niskonapięciowego możesz dobrać taką, która najlepiej pasuje do Twojego sposobu korzystania z ekranu. W połączeniu z głośnikami Dolby Audio™ Speaker System emitującymi ulepszony dźwięk wyświetlacz zapewnia wyjątkowo przyjemne doznania miłośnikom filmów i muzyki.
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad T14s Gen 2
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
- Opakowanie zastępcze

Sprawdzony w boju i gotowy na zwycięstwa, gdziekolwiek jest
Każdy laptop ThinkPad przechodzi wymagające testy niezawodności i trwałości, w tym także odporności na niebezpieczne warunki fizyczne i środowiskowe.

Przygotowany na niespodzianki
Laptopy ThinkPad T14s przetestowaliśmy pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej. Przeszły one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują działanie w warunkach ekstremalnych. Właściciele tych laptopów mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upuszczenia.
Inteligentniejsze zabezpieczenia
W ramach ochrony ThinkShield oferujemy połączenie sprzętu i oprogramowania, które współpracują ze sobą, aby zawartość ekranu była widoczna tylko dla Ciebie.


Zwiększa produktywność
Laptop ThinkPad T14s oferuje funkcje zwiększające efektywność — na przykład wybudza się w ciągu sekundy, a już po kolejnej sekundzie możesz korzystać z Internetu. Funkcja Wake on Voice umożliwia wybudzanie laptopa z otwartą pokrywą głosem z drugiego końca pokoju. Co więcej, laptop umożliwia łatwe odbieranie, nawiązywanie i kończenie połączeń konferencyjnych jednym naciśnięciem klawiszy funkcyjnych F9–F11.
Mobilny i wydajny
Lekki i smukły ThinkPad T14s zapewnia potrzebną wydajność w każdej chwili i miejscu. Wydajny procesor i grafika oraz dźwięk Dolby® Audio Premium™ gwarantują nowe poziomy funkcjonalności i wydajności. Udoskonalone funkcje zabezpieczeń zapewniają dodatkowo maksymalną ochronę danych i poczucie pewności niezależnie od miejsca.





| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Lenovo |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | ThinkPad T14s Gen 2 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | ThinkPad T14s Gen2 I7-11th 3N 32 512 |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-1185G7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 4266 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 32.7 |
| Wysokość produktu | 1.6 |
| Głębokość produktu | 22.4 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Sygnatura | Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 i7-1185G7 32GB 512 FHD 1920×1080 W11Pro |










