Lenovo ThinkCentre Tiny M700 i3-6100T 4GB RAM 192GB SSD Win10P
219,00 zł z VAT
Brak w magazynie

Niezawodny i szybki micro komputer Lenovo M700 Tiny i3-6100T 4GB 192SSD WIN10Pro
Idealny do zastosowań biurowych oraz użytku domowego. Seria Lenovo Tiny o, to komputer zbudowany na mocnych podzespołach, które gwarantują wysoką wydajność podczas pracy.
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo stacjonarny M700 Tiny i3-6100T
- Bardzo wydajny Dysk: 192GB SSD SAMSUNG
- Procesor: i3-6100T
- Okablowanie w standardzie polskim
- Oryginalny zasilacz Lenovo
Stan / Pochodzenie:
- Sprzęt w bardzo dobrym stanie
Lenovo M900 Tiny i3-6100T 4GB 192GB SSD WIN10Pro
Specyfikacja:
➡️ Procesor: Intel® Core™ i3-6100T
➡️ Pamięć: 4GB DDR4
➡️ Dysk: 192GB SSD SAMSUNG
➡️ Komunikacja: LAN (RJ-45), 1x Bluetooth® 4.0; Intel® Wireless-AC 8260 2×2 AC
➡️ Porty:
- Przód: 2 x USB 3.0
- Tył: 4 x USB 3.0, 2 x DisplayPort
➡️ Wymiary: 179 mm x 183 mm x 34,5 mm
➡️ System operacyjny: Windows 10 Pro
➡️ Office: LibreOffice
➡️ W zestawie: Oryginalny zasilacz Lenovo z kablem zasilającym
➡️ Gwarancja: 1 rok

| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Lenovo |
| Kolor | czarny |
| Model | ThinkCentre M700 Tiny/4/192 |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Wysokość produktu | 3.45 |
| Szerokość produktu | 17.9 |
| Głębokość produktu | 18.3 |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Model procesora | i3 – 6100T |
| Seria | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | 6 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.2 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 128 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Gniazda rozszerzeń | SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | DisplayPort, mini jack 3,5 (audio), RJ45, USB 3.1 typ A gen 1, USB 3.1 typ C |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ A |








