LATITUDE 9440 2-IN-1 I5-1345U 16GB 512 QHD+ 2560×1600 Dotyk IR Win11 Pro
3699,00 zł z VAT
1 w magazynie

LATITUDE 9440 i5-1345U 16GB 512GB 14″ QHD+ (2560×1600) WIN11 Pro
- Najmniejszy na świecie 14-calowy ultrabook biznesowy / komputer konwertowalny 2-w-1 – działa zarówno jako laptop, jak i tablet dzięki zawiasowi 360°
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Latitude 9440 2in1
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Outlet, może posiadać minimalne ślady na palmrestrze oraz obudowie

Dell Latitude 9440 2w1
jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących urządzenia łączącego mobilność i wydajność. Jego charakterystyczną cechą jest możliwość użytkowania zarówno jako tradycyjny laptop, jak i tablet. Mobilność tego modelu jest dodatkowo podkreślana przez jego lekką konstrukcję oraz długi czas pracy na baterii, co umożliwia pracę poza biurem bez potrzeby częstego ładowania.

Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Intel Core i5-1345U (max. 4.7GHz / 10 rdzeni / 12 wątków / 12MB cache)
- Rodzina procesora: Intel Core i5
- Taktowanie (bazowe / Turbo): do 4.70 GHz
- Liczba rdzeni / wątków: 10 / 12
- Pamięć cache: 12 MB
⏩ Pamięć RAM: 16GB LPDDR5 6000MHz
- Taktowanie: 6000MHz
- Pamięć wlutowana (brak możliwości rozbudowy)
⏩ Dysk: 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe
⏩ Matryca: 14,0″ QHD+ (2560 × 1600), format 16:10
- Typ: dotykowa, matowa, IPS (LED)
- Jasność: 500 nitów (cd/m²)
- Odświeżanie: 60 Hz
- Pokrycie barw: ComfortView Plus, 100% sRGB, niski poziom światła niebieskiego
⏩ Karta graficzna: Intel® Graphics (Pamięć współdzielona)
⏩ Komunikacja
- Intel Wi-Fi 6E AX211 2×2 802.11ax 160MHz
- Bluetooth 5.3
⏩ Zestaw złącz
- ⏩ 1 x gniazdo combo (słuchawki/mikrofon),
- ⏩ 3 x Thunderbolt 4 (USB Typ-C)
- ⏩ 1 x gniazdo zabezpieczenia Noble Wedge,
- ⏩ Touchpad: Wielodotykowy, intuicyjny
⏩ Kamera i audio
- Kamera: Full HD + podczerwień (IR)
- Mikrofony: 2 × wbudowane
- Głośniki: 4 × wbudowane (stereo)
⏩ Klawiatura i zabezpieczenia
- Czytnik linii papilarnych
- Zabezpieczenia: TPM (szyfrowanie)
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Partycja recovery (możliwość przywrócenia systemu)
⏩ Zasilanie
- Zasilacz: 65 W (USB-C)
- Napięcie: 20 V / 1,7 A
⏩ Wymiary i waga
- Wysokość: 14,2 mm
- Szerokość: 310,5 mm
- Głębokość: 215 mm
- Waga: 1,53 kg
- Kolor: Szary

Nieustanna gotowość do pracy
Doskonała jakość obrazu podczas połączeń konferencyjnych dzięki jednoczesnej multiekspozycji HDR. Technologia HDR wykonuje kilka zdjęć jednocześnie i łączy je ze sobą, aby dokładnie uchwycić szczegóły obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, czyli takich, jakie panują w przeszklonych biurach i salach konferencyjnych.
Szerokie funkcje bezpieczeństwa i prywatności oraz duża trwałość
Wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania przed naruszeniem bezpieczeństwa systemu. Wbudowane funkcje zabezpieczeń komputera Latitude 9440 2 w 1 — w tym czytnik linii papilarnych, dell SafeID, system Dell SafeBIOS, chip TPM i gniazdo blokady — zapewniają ochronę użytkownika i wysoką widoczność zagrożeń umożliwiającą szybkie działanie.
Rozwiązania SafeSupply Chain zapewniają dodatkową ochronę i kontrolę integralności. Opcjonalne plomby zabezpieczające przed manipulacją chronią komputery podczas transportu, a zgodna ze standardem NIST usługa czyszczenia dysków twardych pomaga firmom upewnić się przed dodaniem obrazu firmowego, że urządzenie jest czyste.


Wykrywanie i eliminowanie zagrożeń
Wbudowane funkcje zabezpieczeń, w tym Dell SafeBIOS, czytnik linii papilarnych oraz układ TPM pozwalają chronić użytkowników i zapewniać widoczność zagrożeń, zanim naruszą one bezpieczeństwo systemu.
Kompaktowe wydanie
Najmniejszy na świecie komercyjny komputer z ekranem o przekątnej 14” — idealne rozwiązanie dla osób wymagających wysokiej wydajności w pracy mobilnej.

Oszałamiające widoki
Duży wyświetlacz InfinityEdge o proporcjach 16:10 zapewnia mnóstwo miejsca na produktywną pracę i wysoki poziom szczegółów.


Pomyślne wyniki testów MIL-STD 810H.
Opcjonalna funkcja ExpressSign-in wykrywa obecność użytkownika i budzi system oraz blokuje komputer, gdy użytkownik oddala się od niego.
Inteligentne funkcje prywatności w aplikacji Dell Optimizer zapewniają poufność wrażliwych danych. Funkcja wykrywania osób postronnych powoduje wyświetlenie tekstur na ekranie po wykryciu wzroku niepowołanych osób. Funkcja Look Away Detect wykrywa, kiedy nie patrzysz na ekran, i przyciemnia go, aby jeszcze bardziej chronić prywatność i zmniejszać zużycie baterii.
Osłona prywatności SafeShutter automatycznie otwiera i zamyka kamerę, aby chronić prywatność, a przyciski klawiatury pozwalają przejąć kontrolę nad mikrofonem (F4) lub kamerą (F9).








Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Stan | Powystawowy |
| Marka | Dell |
| Model | LATITUDE 9440 i5-1345U 16GB 512GB QHD W11 |
| Typ | 2w1 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | LATITUDE 9440 i5-1345U 16GB 512GB QHD W11 |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-1345U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.5 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.7 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 6400 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 60 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura podświetlana |
| Cechy dodatkowe | Adapter Dell USB-C do USB-A, Czytniki linii papilarnych, Kamera IR na podczerwień (Windows Hello) |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 31.3 |
| Wysokość produktu | 1.8 |
| Głębokość produktu | 22.02 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |












