Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Core 7 240H 32GB 1TB SSD FHD Touch W11
5099,00 zł z VAT
2 w magazynie

Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Core™ 7 240H 1TB SSD 32GB 14″ (1920×1200) TOUCHSCREEN WIN11 Pro ECLIPSE BLACK
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Podświetlana klawiatura US/PL z Trackpointem
- Najlepsza półka laptopów biznesowych
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad E14 Gen 7
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
- Opakowanie Lenovo Outlet
- Polska klawiatura (żadnych naklejek oryginalna)
Pochodzenie:
- Lenovo Outlet


Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Intel ® Core™ 7 240H (rdzenie E do 4,00 GHz, rdzenie P do 5,20 GHz z technologią Turbo Boost, 10 rdzeni, 16 wątków, pamięć podręczna 24 MB)
- 10 rdzeni / 16 wątków
- Taktowanie: 1,80 – 5,20 GHz
- Pamięć cache: 24 MB
⏩ Pamięć RAM: 32 GB DDR5 5600 MHz
⏩ Dysk: 1 TB M.2 PCIe Gen4 x 4
⏩ Ekran:
Wyświetlacz: 14″ WUXGA (1920 x 1200), IPS, powłoka antyodblaskowa, dotyk, 45% NTSC, 300 nitów, 60 Hz
- Format 16:10
- Jasność 300 nitów
- Low Power | 60 Hz
- Dotykowa
⏩ Grafika: Zintegrowana grafika Intel®
⏩ Kamera / Audio
- Kamera 5 MP + IR (Windows Hello)
- Fizyczna zasłona prywatności
- Głośniki 2 × 2 W, Dolby Atmos
- Mikrofony dual-array, Dolby Voice
⏩ Łączność
- Karta Intel® Wi-Fi 6E* AX211 802.11AX (2 x 2)
- Bluetooth® 5.3
⏩ Złącza
- ⏩ USB C ® (Thunderbolt™ 4, USB 40 Gb/s) z zasilaniem 3.1 i DisplayPort 2.1
- ⏩ USB-C® ( USB 20 Gb/s) z zasilaniem 3.1 i DisplayPort 1.4
- ⏩ USB-A (USB 10 Gb/s)
- ⏩ USB-A (USB 5 Gb/s)
- ⏩ Ethernet (RJ45)
- ⏩ HDMI ® 2.1 (obsługuje rozdzielczość do 4K@60Hz)
- ⏩ Zestaw słuchawkowy/mikrofonowy
⏩ Klawiatura / Touchpad
- Podświetlana klawiatura ThinkPad (odporna na zalanie)
- TrackPoint + dedykowane przyciski
- Skok klawiszy 1,5 mm
- Duży touchpad 120 mm
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
⏩ Bateria / Zasilanie
- Bateria 58 Wh
- Ładowanie USB-C
⏩ Obudowa / Waga
- Kolor: Eclipse Black
- Waga: ok. 1,34 kg
- Smukła, mobilna konstrukcja klasy biznesowej
Wykonuj zadania z niezrównaną wydajnością
14-calowy Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 łączy w sobie moc i mobilność w kompaktowej obudowie. Dzięki procesorom Intel® Core ™ zapewnia szybką reakcję, umożliwiając bezproblemową pracę wielozadaniową i zwiększoną produktywność. Zintegrowana karta graficzna zapewnia doskonałą jakość obrazu, a dedykowany klawisz Copilot zapewnia natychmiastowy dostęp do niezbędnych narzędzi usprawniających pracę.

ZBUDOWANE, ABY EWOLUOWAĆ
Elastyczny i odporny na przyszłość dla rosnących ambicji
Zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalistach, laptop ThinkPad E14 Gen 7 oferuje niezrównaną niezawodność i wydajność. Elastyczne opcje pamięci masowej i operacyjnej pozwalają na jego rozbudowę wraz z firmą, bezproblemowo obsługując rosnące obciążenia. Co więcej, możliwość samodzielnej wymiany podzespołów, takich jak bateria, pamięć operacyjna i dysk, pomaga zminimalizować przestoje i zmaksymalizować trwałość.



NAJNOWOCZEŚNIEJSZE BEZPIECZEŃSTWO NA KAŻDYM KROKU
Solidna ochrona wbudowana
ThinkPad E14 Gen 7 dba o bezpieczeństwo Twoich danych na każdym kroku. Wyposażony w dyskretny moduł Trusted Platform Module (dTPM), zapewnia solidne szyfrowanie danych. Opcjonalny czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania oraz opcjonalna kamera IR zapewniają bezpieczne logowanie, a dla dodatkowego spokoju, przesłona kamery internetowej zapewnia pełną kontrolę nad Twoją prywatnością.
KOMPUTER, KTÓRY PRACUJE DLA CIEBIE
Zwiększ produktywność dzięki komputerowi Copilot+
Copilot+ integruje zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, aby usprawnić zarządzanie zadaniami poprzez sugestie w czasie rzeczywistym, automatyzację rutynowych procesów i spersonalizowane analizy. Aplikacja uczy się Twoich preferencji i płynnie obsługuje wszystko, od tworzenia dokumentów po redagowanie komunikatów. Co więcej, za dotknięciem klawisza Copilot uruchamia się, pomagając Ci utrzymać przewagę w dynamicznych środowiskach pracy.



BĄDŹ PRZED NAMI, POZOSTAŃ W POŁĄCZENIU
Potężne porty, nieograniczona wydajność
Ciesz się maksymalną produktywnością dzięki laptopowi E14 Gen 7. Szybkie Wi-Fi zapewnia łączność, gdziekolwiek jesteś. Wszechstronne porty, w tym USB-A, USB-C® , Thunderbolt™ 4 i HDMI® , zapewniają bezproblemowy transfer danych i integrację urządzeń. Ten wydajny laptop, idealny dla przedsiębiorstw nastawionych na przyszłość, zapewnia płynną i wydajną współpracę.


Zrównoważony rozwój
Naszym celem jest dostarczanie inteligentniejszych technologii, które budują jaśniejszą i bardziej zrównoważoną przyszłość dla naszych klientów, społeczności i planety. Dlatego dążymy do uzyskania wiodących w branży certyfikatów i oznaczeń, które potwierdzają nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój w projektowaniu produktów. Razem możemy zbudować inteligentniejszą przyszłość dla wszystkich.
Zestaw zawiera:
- Komputer Lenovo ThinkPad
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim

Odkryj biznesowy laptop Lenovo ThinkPad E14
Biznesowy laptop Lenovo ThinkPad to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Lenovo stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor Intel Core pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń. Praca w terenie? Z wydajną, świetnie zoptymalizowaną baterią w końcu przestaniesz rozglądać się nerwowo za źródłem zasilania.

Twoja Twarz. Twój Odcisk Palca. Twoja Twierdza.
Biometria zapewnia dodatkową ochronę laptopa ThinkPad od czytnika linii papilarnych po oprogramowanie do rozpoznawania twarzy. ThinkShield, nasz kompleksowy pakiet rozwiązań zabezpieczających, oferuje dyskretny moduł Trusted Platform Module (dTPM) do ochrony krytycznych danych za pomocą szyfrowania. Ponadto technologia wykrywania zagrożeń Intel® oparta na sztucznej inteligencji pomaga zapobiegać atakom ransomware, kryptojackingowi i nie tylko. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ochronę Twoich zasobów, mamy dla Ciebie rozwiązanie!


ZAAWANSOWANE BEZPIECZEŃSTWO
Spokój ducha dzięki inteligentniejszym zabezpieczeniom
Laptop ThinkPad E14 oferuje ThinkShield, nasz kompleksowy pakiet zabezpieczeń. Funkcje obejmują uwierzytelnianie biometryczne z czytnikiem linii papilarnych oraz bezdotykowe logowanie za pomocą kamery na podczerwień na podstawie twarzy. Dyskretny moduł Trusted Platform Module zapewnia szyfrowanie danych, a dla dodatkowej ochrony zastosowano osłonę kamery internetowej.
Marzenie administratora IT
Lenovo Thinkpad pomaga w ochronie danych firmowych i zwiększa bezpieczeństwo logowania się. Urządzenie to jest też gotowe do działania z narzędziem Microsoft AutoPilot, które umożliwia automatyczną konfigurację komputera odpowiednio do potrzeb firmy. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi pracę administratorom IT w Twojej firmie.








| Waga | 1,34 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 Gen 7 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | ThinkPad E14 Gen 7 Core 7 240H 32GB_Touch |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core 7 240H |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.8 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.2 |
| Pamięć podręczna procesora | 24 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 4800 |
| Pojemność dysku | 1024 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 48 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 2 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 31.3 |
| Wysokość produktu | 1.52 |
| Głębokość produktu | 22.03 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Core 7 240H 32GB 1TB SSD FHD Touch W11 |












