Laptop 2w1 HP OmniBook 5 Flip 14-FP Core 7 16GB 512 14″ FHD Dotyk Win 11
3299,00 zł z VAT
3 w magazynie
HP OmniBook 5 Flip – elastyczność, która podąża za Tobą
HP OmniBook 5 Flip 14 to nowoczesny laptop 2-w-1, który dostosowuje się do Twojego stylu pracy i życia. Dzięki zawiasowi 360° możesz korzystać z niego jak z tradycyjnego notebooka, tabletu lub ustawić ekran w trybie prezentacji. Smukła, aluminiowa konstrukcja w kolorze Glacier Silver wygląda profesjonalnie, a dotykowy ekran o proporcjach 16:10 zapewnia większą przestrzeń roboczą. To sprzęt, który łączy mobilność, elegancję i nowoczesne technologie, pomagając Ci być produktywnym w każdej sytuacji.
HP OmniBook 5 Flip 14-FP0023 Core™ 7 150U 512GB SSD 16GB 14″ (1920×1200) TOUCHSCREEN WIN11
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer HP OmniBook 5 Flip
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Outlet


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: Intel® Core™ 5 14. gen 120U
- Liczba rdzeni procesora: 10
- Taktowanie maksymalne procesora: do 5.0 GHz (Turbo)
- Pamięć podręczna procesora: 12 MB
⏩ Pamięć RAM: 16 GB LPDDR5 5200 MHz
⏩ Dysk: 512 GB SSD PCIe Gen4
⏩ Matryca: 14″ IPS 1920 × 1200 (WUXGA)
- Powłoka: błyszcząca
- Jasność: 300 nitów
- Pokrycie kolorów sRGB: 62,5%
- Ekran dotykowy: tak
⏩ Karta graficzna
- Rodzaj: zintegrowana
- Model: Intel® Graphics
⏩ System operacyjny: Windows 11 Home Edition (PL)
⏩ Zestaw złącz
- HDMI 2.1 × 1
- USB 3.2 × 2
- USB 3.2 Typ C (DisplayPort / Power Delivery) × 2
- Combo jack audio (wejście/wyjście)
⏩ Komunikacja
- Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Bluetooth: 5.3
⏩ Wymiary:
- Waga: 2.39 kg
- Wysokość: 18 mm
- Szerokość: 313 mm
- Głębokość: 219 mm
⏩ Materiał: Tworzywo sztuczne
⏩ Dźwięk:
- zintegrowana karta dźwiękowa 2.0
- 2 głośniki
- 2 wbudowane mikrofony
⏩ Klawiatura: podświetlana
⏩ Informacje dodatkowe
Nowoczesna moc z procesorem Intel® Core™ nowej generacji
aptop napędzany jest przez procesor z serii Intel® Core™ 7, który gwarantuje responsywność, stabilność i energooszczędność. Zastosowana pamięć DDR5 i szybki dysk SSD sprawiają, że system i aplikacje uruchamiają się błyskawicznie, a praca wielozadaniowa przebiega bez opóźnień. Zintegrowana grafika Intel® Graphics zapewnia płynne działanie multimediów, wideokonferencji i aplikacji kreatywnych. Wydajność idzie tu w parze z mobilnością — bateria o pojemności 68 Wh pozwala działać nawet przez kilkanaście godzin, a funkcja szybkiego ładowania HP Fast Charge uzupełnia energię w krótkim czasie.

Ekran dotykowy
Znakomite odzwierciedlenie kolorów i detali wraz z dotykową obsługą to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Dotykowy ekran ułatwia codzienne korzystanie z laptopa i sprawia, że wiele czynności można wykonać znacznie szybciej i wygodniej bez konieczności posługiwania się myszką.

Prywatność i bezpieczeństwo w zasięgu ręki
HP OmniBook dba o Twoją prywatność i bezpieczeństwo, oferując kamerę na podczerwień. To rozwiązanie pozwala na łatwe i szybkie zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem do obrazu z kamery, dając Ci spokój ducha w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy pracujesz w kawiarni, czy w domowym zaciszu, możesz być pewien, że Twoje dane pozostają chronione.







| Waga | 1,62 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | HP |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | HP OmniBook 5 Flip 114-FP0023 |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | 14-FP0023 Core 7/16GB/512GB |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core 7 |
| Model procesora | Intel Core 7 150U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.8 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.4 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 5200 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Liczba komór akumulatora | 4 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 68 |
| Maksymalny czas pracy baterii | 15 |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 31.3 |
| Wysokość produktu | 1.84 |
| Głębokość produktu | 21.99 |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | B86Q7UA#ABA-DB |











