Komputer DELL OptiPlex 7090 SFF i7-10700 32GB 512GB Radeon RX 640 Win11
2999,00 zł z VAT
1 w magazynie
⏩ Dell OptiPlex 7090 SFF – wydajność klasy biznes + dedykowana grafika AMD Radeon RX 640
Gotowy do pracy od razu po uruchomieniu
Szukasz wydajnego komputera do pracy, nauki, a nawet bardziej wymagających zadań? Dell OptiPlex 7090 SFF to nowoczesna jednostka biznesowa, która łączy niezawodność z wysoką wydajnością i dodatkowymi możliwościami graficznymi.
Ten model świetnie sprawdzi się nie tylko w biurze czy home office, ale również przy pracy z grafiką, multimediami czy wieloma aplikacjami jednocześnie.
Dzięki zastosowaniu mocnego procesora Intel Core i7-10700 (8 rdzeni / 16 wątków) oraz szybkiego dysku SSD 512GB, komputer działa błyskawicznie i stabilnie nawet przy dużym obciążeniu.
Dodatkowo dedykowana karta graficzna Radeon RX 640 zapewnia lepszą wydajność graficzną – idealną do pracy na wielu monitorach, obsługi multimediów czy lżejszych zastosowań graficznych.
32 GB pamięci RAM DDR4 gwarantuje płynną pracę bez zacięć – niezależnie czy korzystasz z pakietu Office, przeglądarki, programów biznesowych czy narzędzi do pracy zdalnej.



Specyfikacja techniczna
⏩ Marka: Dell
⏩ Procesor: Intel Core i7-10700
- ⏩ Seria: Intel Core i7
- ⏩ Generacja: 10
- ⏩ Liczba rdzeni: 8
- ⏩ Liczba wątków: 16
- ⏩ Taktowanie bazowe: 2.9 GHz
- ⏩ Taktowanie maksymalne: 4.8 GHz Turbo
⏩ Dysk: 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe
⏩ RAM: 32 GB DDR4
⏩ Złącza rozszerzeń: PCIe, M.2
⏩ Złącza zewnętrzne: USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C, mini jack 3,5 mm, RJ-45, DisplayPort, COM, PS/2
⏩ Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 630
⏩ Dedykowana karta dodatkowo: AMD Radeon RX 640
⏩ Wyjścia: DisplayPort
⏩ Porty obudowy: USB 2.0, USB 3.2, USB-C, audio (mini jack 3,5 mm)
⏩ Sieć: LAN 10/100/1000 Mbps
⏩ Obudowa: SFF
⏩ Kolor: Czarny
⏩ System operacyjny: Windows 11 Professional
⏩ Zestaw: Komputer + kabel zasilający
Niezrównana wydajność
Moc podczas pracy:komputer dostępny z procesorem Intel® i9 jedenastej generacji do 125 W i nawet 128 GB pamięci RAM DDR4 3200 MHz zapewnia bezkompromisową wydajność. Opcjonalne procesory Intel vPro® zapewniają firmom wydajność, łatwość zarządzana, wbudowane funkcje zabezpieczeń i stabilność platformy Intel® oraz zgodność z planami dalszego rozwoju technologii.
Grafika nowej generacji:komputer 7090 Tower obsługuje karty graficzne klasy wyższej do 225 W, w tym NVIDIA® GeForce® RTX 3070, więc bez trudu sprosta intensywnym wyzwaniom graficznym, takim jak obsługa rzeczywistości wirtualnej.
Szybki dostęp:opcje z dwoma dyskami SSD M.2 lub portami USB 3.2 SuperSpeed+ generacji 2×2 zapewniają szybki dostęp do danych i dwukrotnie większą szybkość transferu.


Twórz szybko i wygodnie
LibreOffice jest potężnym pakietem biurowym i następcą OpenOffice. Czytelne i wszechstronne narzędzia pozwolą Ci na wykorzystanie Twojego potencjału w pracy biurowej i własnych projektach.
Na pakiet LibreOffice składa się kilka programów, które razem tworzą najlepsze wolne i darmowe rozwiązanie na rynku, a dzięki silnej społeczności stają się one lepsze z każdą wydaną wersją.
Dedykowana karta graficzna w zestawie
⏩ Układ graficzny: AMD Radeon RX 640
⏩ Pamięć: 4 GB GDDR5
⏩ Typ złącza: PCI Express
⏩ Wyjścia: DisplayPort / HDMI (w zależności od modelu)
⏩ Profil: Low Profile (idealna do małych obudów)
⏩ Chłodzenie: aktywne

💻 Najważniejsze zalety:
✔ Mocny procesor Intel Core i7 10. generacji (8 rdzeni / 16 wątków) – wysoka wydajność do pracy i multitaskingu
✔ 16 GB RAM DDR4 – płynna praca nawet przy wielu otwartych programach
✔ Szybki dysk SSD 512 GB NVMe – błyskawiczne uruchamianie systemu i aplikacji
✔ Windows 11 Professional – gotowy do pracy od razu po włączeniu
✔ Kompaktowa obudowa SFF (Small Form Factor) – idealna na każde biurko
✔ Bogaty zestaw portów – USB 3.2, USB-C, DisplayPort, LAN, COM, PS/2
🚀 Gotowy do działania od pierwszej minuty
Komputer jest w pełni przygotowany do pracy – system operacyjny został zainstalowany i skonfigurowany. Wystarczy podłączyć monitor oraz akcesoria i można od razu rozpocząć pracę.
🏢 Sprzęt klasy biznesowej – jakość, która robi różnicę
Seria Dell OptiPlex to komputery projektowane z myślą o firmach i instytucjach, gdzie liczy się niezawodność, stabilność oraz bezpieczeństwo. To oznacza solidne wykonanie i długą, bezproblemową eksploatację.
🔥 Ograniczona dostępność – nie zwlekaj
Sprzęt pochodzi z oferty outletowej – dostępny w ograniczonej liczbie sztuk. Modele tej klasy szybko znikają i rzadko wracają do sprzedaży. Jeśli szukasz wydajnego komputera w dobrej cenie – to idealny moment na zakup.

Pracuj mądrze
Elastyczne konfiguracje:zyskaj nowe funkcje zwiększające produktywność w przystępnej cenie, której oczekujesz. Dzięki wielu rodzajom obudowy znajdziesz komputer stacjonarny, który doskonale sprawdzi się w Twojej przestrzeni roboczej.
Prosta konserwacja:łatwy dostęp do wymiennych części bez konieczności demontowania ramki przedniej.
Niska temperatura:dzięki nowej konstrukcji ramki przedniej komputer 7090 ma optymalny dopływ powietrza, co zapewnia niską temperaturę systemu.
Promowanie zrównoważonego rozwoju
Etykiety eko:ten produkt jest zgodny z normami EPEAT Gold i ENERGY STAR (w wybranych konfiguracjach). Rejestracja w programie EPEAT różni się w zależności od kraju. Informacje na temat uczestnictwa w programie EPEAT i ocen w poszczególnych krajach można znaleźć w witrynie www.epeat.net (w języku angielskim).
Produkty i opakowania:firma Dell Technologies przechodzi na produkty i opakowania wykonane z surowców pochodzących z recyklingu lub źródeł odnawialnych, jednocześnie poprawiając energooszczędność swoich produktów. Pracujemy również nad zmniejszeniem emisji gazów cieplarnianych w ramach naszej działalności oraz współpracy z bezpośrednimi partnerami w łańcuchu dostaw. Więcej informacji na temat naszych działań wspierających zrównoważony rozwój i celów dotyczących wpływu naszej produkcji na środowisko w 2030 r. znajdziesz tutaj.
Emisje gazów cieplarnianych:jednym z głównych celów firmy Dell jest minimalizacja naszego wpływu na środowisko naturalne. Staramy się ograniczyć ślad węglowy naszych produktów w całym cyklu eksploatacji, od etapu opracowywania aż po recykling. Więcej informacji o śladzie węglowym tego produktu znajdziesz tutaj .
🔌 Porty i gniazda — obudowa SFF
⏩ Przód:
USB-C, USB 3.2, 2x USB 2.0 (PowerShare), audio, czytnik SD (opcjonalnie), napęd DVD (opcjonalnie)
⏩ Tył:
2x DisplayPort, USB 3.2, USB 2.0 (Power On), LAN (RJ-45), audio, COM, PS/2, (opcjonalnie: HDMI / VGA / USB-C)
⏩ Dodatkowe:
PCIe, zabezpieczenia Kensington, zasilanie

| Waga | 4,4 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Optiplex 7090 SFF |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | DELL Optiplex 7090 SFF i7-10700_512_RX 640_32 |
| Wysokość produktu | 29 |
| Szerokość produktu | 9.3 |
| Głębokość produktu | 29.2 |
| Typ napędu | DVD |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Model procesora | i7 – 10700 |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.9 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków procesora | 16 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 512 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon RX 640 |
| Typ obudowy | SFF |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Sygnatura | Komputer DELL OptiPlex 7090 SFF i7-10700 32GB 512GB Radeon RX 640 Win11 |











