HYPERX Klawiatura z myszą HP 330 Bezprzewodowa Czarna
138,48 zł z VAT
10 w magazynie
HYPERX Klawiatura z myszą HP 330 Bezprzewodowa Czarna

Bezprzewodowo. Precyzyjnie. Wygodnie.
Weź do ręki i ruszaj w drogę z tymi doskonałymi bezprzewodowymi towarzyszami precyzyjną myszą i ergonomiczną klawiaturą ze wszystkimi funkcjami, w tym klawiaturą numeryczną – gdziekolwiek zaprowadzi Cię droga.
Szybkość jest w Twoim typie
Ta klawiatura w stylu chiclet ma elegancki wygląd. Niskoprolowa konstrukcja sprawia, że naciśnięcia klawiszy są szybkie, wygodne i dość dokładne dokładnie w Twoim typie.
Bez żadnych ograniczeń
Uwolnij się od przewodów, bałaganu i ocen dzięki bezprzewodowemu połączeniu 2,4 GHz za pomocą zwykłego klucza sprzętowego.
Genialne kliknięcia
Klawiatura numeryczna i wspólne elementy sterujące są zintegrowane z 12 kombinacjami skrótów klawiszowych z klawiszem Fn – do muzyki, filmów, głośności, strony głównej, zakładek i poczty elektronicznej. Teraz to jest skrót powyżej.
- Separator: Klawiatura,Mysz
- Model: HP 330,HP 330
- Rodzaj: Multimedialna
- Układ klawiatury: QWERTY
- Język klawiatury: Angielski (US)
- Zestaw z myszką: Tak
- Połączenie: Bezprzewodowe,Bezprzewodowe
- Interfejs: Radio 2,4 GHz,Radio 2,4 GHz
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Zasilanie : Baterie/akumulatory AAA,Baterie/akumulatory AAA
- Zasięg: 10 m,10 m

- Kolor: Czarny,Czarny
- Akcesoria w zestawie: Klawiatura Mysz Informacje o produkcie Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Odbiornik 2,4 GHz
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10,Windows 11
- Wymiary: 425.8 × 146.1 × 26.8 mm,103 × 61.1 × 34 mm
- Waga: 420 g,50 g
- Przeznaczenie: Biuro
- Sensor: Optyczny
- Liczba przycisków: 3
- Liczba rolek: 1
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.): 1600 dpi
- Podświetlenie: Nie
| Waga | 0,72 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Producent | HP |
| Typ klawiatury | membranowa |
| Interfejs klawiatury | USB (Radio 2.4 GHz) |
| Konstrukcja klawiatury | blok numeryczny, niski profil klawiszy |
| Sensor myszy | optyczny |
| Rozdzielczość myszy | 1600 |
| Interfejs myszy | USB (Radio 2.4 GHz) |
| Liczba przycisków myszy | 3 |
| Profil myszy | uniwersalna |
| Kolor | czarny |
| EAN (GTIN) | 195161923722 |
| Kod producenta | 2V9E6AA |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Sygnatura | 17362282 |




















