Dell Pro 14 Premium Ultra 7 268V 512GB SSD 32GB 14″ FHD+ PA14250 W11 Pro 3Y
6199,00 zł z VAT
3 w magazynie
Dell Pro 14 Premium Core™ Ultra 7 268V 512GB SSD 32GB 14″ FHD+(1920×1200) 400 Nits PA14250 WIN11 Pro
Dell Pro 14 Premium Ultra 7-268V to nowoczesny laptop biznesowy z mocnym układem Intel Ultra 7, dużą ilością pamięci RAM i szybkim dyskiem SSD, ekranem 14″ FHD+ oraz funkcjami bezpieczeństwa klasy korporacyjnej. Świetny wybór dla użytkowników, którzy potrzebują wydajności, mobilności i niezawodnej pracy każdego dnia.
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Wykonanie z stopu magnezu tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Pro 14 Premium Core™ Ultra 7 268V
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
- Pochodzenie sprzętu
Produkt pochodzi z oficjalnego Dell Outlet. Laptop wywodzi się z zapasów magazynowych firmy Dell w pełni sprawny i gotowy do pracy. On Site Luty 1, 2029


Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Intel® Core Ultra 7 268V (8 rdzeni, 8 wątków, 2.20 – 5.0 GHz, 12 MB pamięci cache)
- 8 rdzeni, 8 wątków
- Częstotliwość taktowania: 2.2 GHz – 5.0 GHz AMD
- 12 MB pamięci podręcznej
⏩ Pamięć RAM: 32 GB LPDDR5x o taktowaniu 8533 MHz
⏩ Dysk: 512 GB SSD M.2 2230 TLC, PCIe Gen4 NVMe
⏩ Matryca: 16:10, IPS, 60 Hz 300 nitów, 45% NTSC
⏩ Rozdzielczość: 1920 × 1200 (FHD+ WUXGA)
⏩ Karta graficzna: Intel® Arc™ 140V
⏩ Komunikacja:
- Głośniki stereofoniczne Cirrus Logic Smart Amp
- Moc: 2 W x 2 = 4 W
- Kamera 8 MP HDR + IR
- TNR – redukcja szumów
- Migawka prywatności
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 2 × Thunderbolt™ 4 (40 Gb/s) (DisplayPort / USB4 / Power Delivery)
⏩ 1 × USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) z PowerShare
⏩ 1 × HDMI 2.1
⏩ 1 × gniazdo audio (słuchawki + mikrofon)
⏩ Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
⏩ Układ klawiatury: US / PL Polska oryginalna
⏩ Łączność:
- Intel Wi-Fi 7 BE201, 2×2, 802.11be, MIMO
- Bluetooth® 5.4
⏩ Kolor: Kolor Czarny
⏩ Wykonanie: stopy magnezu
⏩ Wymiary:
- ⏩ Wysokość: (16,38 mm-17,95 mm)
- ⏩ Szerokość: (311,20 mm)
- ⏩ Głębokość: (216,70)
- ⏩ Waga: (1,14 kg)
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
Smuklejsza, lżejsza i cichsza praca
Dell Pro 14 Premium to najlżejszy i najsmuklejszy 14-calowy notebook w ofercie Dell Pro, wykonany z wysokiej jakości magnezu pochodzącego w 90% z recyklingu o eleganckim wyglądzie, który nie obciąży torby ani plecaka. Prowadź dzięki urządzeniu, które do Ciebie pasuje.
Nasze wytrzymałe notebooki są poddawane rygorystycznym testom MIL-STD, aby zapewnić niezawodność floty.
Jedyny na świecie komercyjny komputer PC z klawiaturą z szerokimi i głęboko osadzonymi klawiszami bez odstępów zapewniającą wydajne i wygodne pisanie. Oszczędzająca baterię technologia podświetlenia Mini-LED zmniejsza zużycie energii przez klawiaturę nawet o 75% i wydłuża czas pracy na baterii

Szybsze tworzenie i edytowanie dzięki sztucznej inteligencji
Oprogramowanie jest wymagane dodatkowo i nie jest dostarczane przy zakupie komputera.
Coraz surowsze standardy dotyczące ochrony środowiska
Ten notebook posiada certyfikat ENERGY STAR®, EPEAT Gold z Climate i spełnia wymagania najnowszego certyfikatu TCO Generation 9, czyli najlepsze w swojej klasie standardy dotyczące zużycia energii i napraw.

Płynne przechodzenie ze starej technologii na nową
Gdy urządzenie będzie gotowe do wycofania z eksploatacji, pomożemy Ci to zrobić w sposób odpowiedzialny i bezpieczny, niezależnie od marki.

Wbudowana inteligencja. Zintegrowana nowoczesność.
Wiemy, że posiadanie odpowiedniego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i szybko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń.


Uproszczenie infrastruktury IT
Oferujemy najbezpieczniejsze i najłatwiejsze w zarządzaniu komercyjne komputery PC wraz z nowoczesnymi usługami i rozwiązaniami ułatwiającymi zarządzanie IT.
Innowacyjna zrównoważoność
Pierwszy na świecie komercyjny komputer PC wyposażony w modułowy port USB-C o nawet 4-krotnie lepszej odporności na skręcanie i nawet 33-krotnie lepszej odporności na uderzenia, co zwiększa trwałość i umożliwia łatwiejsze naprawy

Uprość IT
Oferujemy najbezpieczniejsze i najłatwiejsze w zarządzaniu komputery komercyjne na świecie, a także nowoczesne usługi i rozwiązania cyklu życia, które ułatwiają zarządzanie IT. Rozpocznij odnowę komputerów z ProDeploy, aby systemy były gotowe do użycia od pierwszego dnia, i zapewnij ich nieprzerwaną pracę dzięki naszym rozwiązaniom ProSupport.
Bezpieczeństwo firmy Dell
Zmniejsz powierzchnię ataku i zwiększ cyberodporność dzięki rozwiązaniu Dell Trusted Workspace. Bezpieczeństwo łańcucha dostaw i unikatowe wykrywanie manipulacji na poziomie BIOS-u pomagają utrzymać zaufanie do urządzeń, a oprogramowanie partnerów zapewnia zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami dla punktów końcowych, sieci i chmury.
Zarządzanie firmą Dell
Zarządzaj swoimi komputerami w chmurze, we współpracy z Microsoft Intune, za pośrednictwem portalu Dell Management Portal.
Dell APEX
Poznaj pierwsze na świecie i najbardziej kompleksowe portfolio usług w modelu „jako usługa” (as-a-service) z Dell APEX. Rozwiązanie APEX PC-as-a-Service uwalnia kapitał, umożliwiając inwestowanie w komputery PC z obsługą sztucznej inteligencji bez konieczności ponoszenia początkowych nakładów inwestycyjnych. Bezproblemowo wdrażaj, zabezpieczaj, zarządzaj, wspieraj i odpowiedzialnie wycofuj urządzenia w ramach subskrypcji.







Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | Pro 14 Premium |
| Typ | standardowy |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | PRO018_PA14250_EMEA |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | VA |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 268V |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.2 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 8533 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel Arc Graphics 140V |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 55 |
| Maksymalny czas pracy baterii | 18 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 31.1 |
| Wysokość produktu | 1.7 |
| Głębokość produktu | 21.7 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | PRO0184900-R0027807-SA |










