Dell Precision 7760 i7-11850H 1TB SSD 64GB 17″ FHD 500Nits RTX A4000 W11
8799,00 zł z VAT
1 w magazynie

Dell Precision 7760 i7-11850H 1TB SSD 64GB 17″ FHD 500Nits RTX A4000 W11
- Dell Precision 7760 to bardzo wydajna mobilna, 17-calowa stacja robocza
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Precision 7760
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Używany w bardzo dobrym stanie


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: Intel Core i7-11850H 11. generacji technologia vPro)
- ⏩ Taktowanie bazowe:2.50 GHz
- ⏩ Taktowanie Turbo: 4.80 GHz
- ⏩ Liczba rdzeni: 8
- ⏩ Liczba wątków: 16
- ⏩ Pamięć Cache: 24 MB
⏩ Pamięć RAM: 64GB DDR
⏩ Dysk: 1 TB, Gen 3 PCIe x4 N VMe, SSD
⏩ Matryca: 17,3″ IPS FHD (1920 × 1080), 60 Hz,
- Typ Matrycy: matowy (Anti-Glare),
- Funkcja: Bez funkcji dotykowej, 100% DCI-P3
- Jasność: 500 nitów,
⏩ Karta graficzna dedykowana:
- NVIDIA RTX A4000 w/8 GB GDDR6
⏩ Złącza
- ⏩ 2x USB 3.2 Typ C Gen 1,
- ⏩ 3x Thunderbolt, USB 3.2 Typ A Gen 1,
- ⏩ 1x HDMI,
- ⏩ 1x Mini DisplayPort,
- ⏩ 1x RJ-45,
- ⏩ 1x Smart Card
⏩ Dodatkowe:
- ⏩ Wydzielona klawiatura numeryczna
- ⏩ Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
⏩ Multimedia: czytnik kart pamięci, głośniki, mikrofon, kamera
⏩ Sterowanie: klawiatura, touchpad, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana
⏩ Typ: wzmocniony
⏩ Materiał: metal
⏩ Wymiary:
- ⏩ Szerokość produktu: 40,00 mm
- ⏩ Głębokość produktu: 26,40 mm
- ⏩ Wysokość produktu: 2,86 mm
- ⏩ Waga produktu: 3,00 kg
Laptop biznesowy Dell Precision 7760
Biznesowy laptop Dell Precision 7760 to styl i wydajność w klasie premium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych firma Dell stworzyła urządzenia posiadające szeroką gamę rozmaitych zabezpieczeń. Z kolei nowoczesny procesor Intel Core pozwoli Ci realizować najbardziej wymagające zadania, a wszystko płynnie i bez zakłóceń. Praca w terenie? Z wydajną, świetnie zoptymalizowaną baterią w końcu przestaniesz rozglądać się nerwowo za źródłem zasilania.

Moc dorównująca Twoim pomysłom
Laptop z rodziny Precision jest wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core niezwykle szybką pamięć i profesjonalną kartę graficzną Sięgnij po moc, która dotrzyma kroku Twoim pomysłom.
Doskonałe chłodzenie
Nowatorski system chłodzenia poprawia przepływ powietrza i obniża oddające ciepło od systemu pod dużym obciążeniem. Zachowaj optymalną temperaturę podczas swoich codziennych zadań.

Zaawansowana termika
Dzięki większemu wentylatorowi Dual Opposing Output (DOO) i rurkom cieplnym stacja robocza pracuje cicho i z większą prędkością przez dłuższy czas w porównaniu z poprzednimi generacjami.


Procesor Intel Core i7 11. generacji
Procesor Intel Core i7 zaskoczy Cię olbrzymią mocą, szybkością oraz sprawnością, z jaką realizuje najbardziej wymagające zadania. Dzięki technologii Intel Turbo Boost procesor w inteligentny sposób zwiększa taktowanie zegarów, wyzwalając jeszcze większą wydajność. Nieodzowną w gamingu z tytułami e-sportowymi i w pracy z zaawansowanymi aplikacjami. Intel Core i7 11. gen. perfekcyjnie radzi sobie również z obsługą filmów w wysokiej rozdzielczości, w tym także z filmami sferycznymi, zapewniając przy okazji bezpieczne transakcje w sieci.





Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 3,01 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | Precision 7760 |
| Typ | wzmocniony |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | Precision 7760_rtx_1TB_i7 |
| Przekątna ekranu | 17.3 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-11850H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 24 |
| Wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 |
| Liczba slotów RAM | 4 |
| Pojemność dysku | 1000 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA RTX A4000 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0, USB 3.0 typ C, mini DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 2 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, LAN 10/100 Mbps |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana |
| Cechy dodatkowe | Sprawna bateria, zasilacz, opakowanie zastępcze |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 40 |
| Wysokość produktu | 2.86 |
| Głębokość produktu | 26.4 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | Dell Precision 7760 i7-11850H 1TB SSD 64GB 17" FHD 500Nits RTX A4000 W11 |









