Dell Precision 7680 i7-13850HX 1TB SSD 32GB 16″ WIN11 Pro RTX 3500
11299,00 zł z VAT
1 w magazynie
Dell Precision 7680 Core™ i7-13850HX 1TB SSD 32GB 16″ (1920×1080) WIN11 Pro NVIDIA® RTX 3500 Ada 12GB
- Najmniejszy na świecie 16-calowy notebook klasy MOBILE WORKSTATION
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Precision 7680
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Nowe Outlet


Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Typ produktu: Przenośna stacja robocza
⏩ Procesor: Intel® Core™ i7-13850HX (13. generacji)
- Intel® Core™ i7-13850HX (20 rdzeni, 2.10–5.30 GHz, 30 MB cache L3)
- Max Turbo Speed: 5.3 GHz
- Ilość rdzeni: 20-rdzeniowy
- Pamięć podręczna: 30 MB
⏩ Pamięć RAM: 32 GB DDR5 SDRAM, 5600 MHz (1 x 32 GB)
⏩ Dysk: 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 – NVM Express (NVMe)
⏩ Matryca: 16″ WLED
⏩ Rozdzielczość: 16”, Full HD+, 1920 x 1200, 60 Hz
- Jasność: 500 cd/m²
- Paleta kolorów: 100% DCI-P3
- Powłoka: Przeciwodblaskowa (Anti-Glare)
- Szerokie kąty widzenia (±80°)
⏩ Karta graficzna: NVIDIA RTX 3500 Ada Pamięć VRAM: 12 GB GDDR6
⏩ Kamera: Full HD (1920 x 1080), 30 kl./s Funkcje: Kamera IR, migawka prywatności
⏩ Audio:
- Głośniki stereo
- 2 mikrofony
⏩ Komunikacja:
- Bluetooth 5.3
- 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E)
⏩ Kontroler bezprzewodowy: Intel Wi-Fi 6E AX211
⏩ Sieć przewodowa: Gigabit Ethernet (Intel I219-LM)
⏩ Bateria: 6-ogniwowa litowo-jonowa, 93 Wh Technologia ExpressCharge
⏩ Zasilacz: 240 W
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 2 x USB4 (Thunderbolt™ 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode)
- ⏩ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (DisplayPort 1.4 Alt Mode)
- ⏩ 1 x USB 3.2 Gen 1 (PowerShare)
- ⏩ 1 x USB 3.2 Gen 1
- ⏩ 1 x HDMI
- ⏩ 1 x LAN (RJ-45)
- ⏩ 1 x Czytnik kart SD (SD/SDHC/SDXC)
- ⏩ 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
⏩ Klawiatura:
Podświetlana klawiatura z blokiem numerycznym
Precyzyjny panel dotykowy
⏩ Zabezpieczenia:
- ⏩ TPM 2.0 (Discrete Trusted Platform Module)
- ⏩ Czytnik linii papilarnych
- ⏩ Czytnik kart inteligentnych
- ⏩ Gniazdo blokady Noble Wedge
⏩ Kolor: Szary
⏩ Wymiary:
- ⏩ Szerokość: 35.6 cm
- ⏩ Głębokość: 25.834 cm
- ⏩ Wysokość: 2.32 cm
- ⏩ Waga: 2.6 kg
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
Wyjątkowe wrażenia użytkownika dla każdego stylu pracy
Bezproblemowa współpraca: Kamera FHD IR zapewnia doskonałą jakość obrazu wideo i obrazu na ekranie.
Twórz z łatwością:Pracuj na dużym panelu dotykowym (bez przycisków) i podświetlanej, odpornej na zalanie klawiaturze.
Stała wydajność paliwowa:Utrzymaj swoją kreatywność w ruchu dzięki akumulatorowi o długiej żywotności i mniejszemu zasilaczowi.
Komunikuj się jasno:Waves MaxxAudio Pro Audio zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe.
Bezproblemowe skalowanie pamięci masowej:Opcjonalne drzwi szybkiego dostępu na spodzie obudowy umożliwiają dostęp do wyjmowanego dysku SSD M.2.
Bezpieczne połączenia z błyskawiczną prędkością: Obsługuje standard Wi-Fi 6E (w krajach, w których jest obsługiwany), dzięki czemu możesz cieszyć się najwyższą prędkością, płynnym przesyłaniem strumieniowym i niezawodnym połączeniem z FirstNet.
Zaprojektowane z myślą o zdrowiu:ComfortView Plus — zawsze włączony, wbudowany ekran o niskiej emisji niebieskiego światła — redukuje potencjalnie szkodliwą emisję niebieskiego światła bez pogarszania jakości kolorów.
Wbudowane bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój
Spersonalizowane bezpieczeństwo:Kamera na podczerwień zgodna z systemem Windows Hello i czujnikiem zbliżeniowym rozpoznaje użytkownika i automatycznie blokuje i odblokowuje urządzenie, zwiększając prywatność i produktywność.
Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć:Czujnik naruszenia obudowy ostrzega Cię w przypadku próby ingerencji w obudowę lub BIOS.
Bezproblemowa prywatność:Gdy nie używasz aparatu, po prostu zamknij migawkę.
Normy środowiskowe:Spełnia najnowsze normy ochrony środowiska, takie jak EnergyStar ® i TCO Certified Edge, a także posiada certyfikat EPEAT ® Gold .
Ekologiczne opakowania:Zaprojektowane z myślą o środowisku, dostarczane w opakowaniu kartonowym, które w 100% nadaje się do recyklingu .


Zdefiniuj rzeczywistość na nowo
Twórz w pełni wciągające treści AR i VR dzięki profesjonalnej grafice nowej generacji NVIDIA ® RTX ™ i wydajnej wydajności, która zwykle charakteryzuje jedynie stacje robocze typu tower.

Stacje robocze do nauki danych gotowe na sztuczną inteligencję
Najnowsze stacje robocze Precision Data Science zostały zaprojektowane inteligentnie dla naukowców zajmujących się danymi i wykorzystują sztuczną inteligencję, aby umożliwić użytkownikom szybsze wykonywanie najważniejszych zadań poprzez precyzyjne dostrojenie urządzeń w celu zoptymalizowania wydajności najczęściej używanych aplikacji.


Niesamowite wrażenia przed ekranem
Troska o wzrok
Wbudowana, zawsze aktywna funkcja ComfortView Plus ogranicza emisję szkodliwego światła niebieskiego, jednocześnie zapewniając doskonałe odwzorowanie kolorów. Wyświetlacz ma certyfikat TÜV wydany w Nadrenii.











Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 2,67 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Model | Precision 7680 |
| Typ | wzmocniony |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kod producenta | Precision7680i7-13850HXRTX3500 |
| Przekątna ekranu | 16 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-13850HX |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.1 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.3 |
| Pamięć podręczna procesora | 30 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 5600 |
| Pojemność dysku | 1000 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA RTX 3500 Mobile Ada |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio) |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, NFC (Near Field Communication) |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 35.6 |
| Wysokość produktu | 2.47 |
| Głębokość produktu | 25.8 |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | 210-BGNT |












