Dell Precision 7670 i7-12850HX 2TB NVMe 32GB FHD+ RTX A3000 12GB W11
5999,00 zł z VAT
Brak w magazynie
Dell Precision 7670 MOBILE WORKSTATION Intel Core™ i7-12850HX 2TB NVMe 32GB FHD NVIDIA RTX A3000 12 GB GDDR6 W11
- Najmniejszy na świecie 15,6-calowy notebook klasy MOBILE WORKSTATION
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Precision 7670
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptop w bardzo dobrym stanie wizualnym. W pełni testowane przed rozpoczęciem odsprzedaży. Laptopy mogą posiadać pojedyncze ryski lub otarcie na obudowie.


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: Intel® Core™ i7-12850HX dwunastej generacji (16 rdzeni, 24 wątki, od 2,10 GHz do 4,80 GHz)
- Max Turbo Speed: 4,80 GHz
- Ilość rdzeni: 16-rdzeniowy
- Ilość wątków: 24
- Wydajny procesor klasy workstation, przeznaczony do pracy profesjonalnej
⏩ Pamięć RAM: 32 GB DDR5
⏩ Dysk: 1 × 2 TB SSD M.2 NVMe
⏩ Matryca: Ekran: 16 cali, FHD+ 1920 × 1200, 60 Hz, powłoka antyodblaskowa (Anti-Glare), niedotykowy, 45% NTSC, jasność 250 nitów, kamera IR z mikrofonem,
⏩ Karta graficzna:
- Dedykowana NVIDIA® RTX A3000 z 12 GB pamięci GDDR6
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 1 × uniwersalne gniazdo audio 3,5 mm
- ⏩ 2 × USB 3.2 Type-A (1 × PowerShare)
- ⏩ 1 × USB 3.2 Gen 2 Type-C z DisplayPort
- ⏩ 2 × Thunderbolt™ 4 (USB Type-C)
- ⏩ 1 × Mini DisplayPort 1.4
- ⏩ 1 × HDMI 2.0a (UMA)
- ⏩ 1 × HDMI 2.1 (dGPU)
- ⏩ 1 × Ethernet RJ-45
- ⏩ 1 × gniazdo zasilania
- ⏩ 1 × blokada Kensingtona
⏩ Łączność:
- Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, LAN 10/100/1000 Mbps
⏩ Multimedia:
- Kamera Full HD 1080p,
- mikrofon dookólny,
- głośniki 4 × 2 W (8 W łącznie),
- czytnik kart pamięci
⏩ Układ klawiatury:
- US / PL – polska oryginalna,
- klawiatura podświetlana z blokiem numerycznym
⏩ Wymiary:
- ⏩ Wysokość: 23,2 mm
- ⏩ Szerokość: 356 mm
- ⏩ Głębokość: 258 mm
- ⏩ Waga: 2,6 kg
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro

Świat oparty na rozwiązaniach Precision.
Mobilne stacje robocze Precision powstały, aby ułatwić twórczą pracę. Oprogramowanie Dell Optimizer for Precision, funkcje sztucznej inteligencji i rzeczywistości wirtualnej ożywiają pomysły kształtujące nasz świat.
Uwaga: powyższa ilustracja przedstawia wszystkie produkty z rodziny mobilnych stacji roboczych Precision, nie tylko model Precision 7560.
Inteligentna wydajność
Odpowiednie technologie:dostępne procesory Intel® Core™ jedenastej generacji zapewniają firmom wydajność, łatwe zarządzanie, wbudowane zabezpieczenia i stabilność architektury Intel®.


Szybsza, bardziej niezawodna pamięć
moduły 3200 MHz lub SuperSpeed 3466 MHz o łącznej pojemności do 128 GB, dostępne również z funkcją ECC, zapewniają sprawną obsługę zadań i krótki czas reakcji.
Wbudowana inteligencja. Zintegrowana nowoczesność.
Wiemy, że posiadanie odpowiedniego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i szybko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń.


Większy porządek
dzięki dwóm portom USB-C Thunderbolt® 4.0, 2 złączom USB 3.2 oraz gniazdom HDMI 2.1 i mDP 1.4 możesz podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia.











Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 2,6 kg |
|---|---|
| Stan | Powystawowy |
| Marka | Dell |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | Precision 7670 i7-12850HX DDR5 NVIDIA RTX A3000 |
| Typ | wzmocniony |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | Precision 7670 i7-12850HX RTX A3000 |
| Przekątna ekranu | 16 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-12850HX |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.1 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 25 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 2000 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2, M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA RTX A3000 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Liczba komór akumulatora | 6 |
| Maksymalny czas pracy baterii | 5 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 3.0, mini DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 2 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Intel Wireless Display (WiDi), LAN 10/100 Mbps, LAN 2.5 Gb/s |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana |
| Cechy dodatkowe | Zasilacz, Sprawna bateria |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 35.6 |
| Wysokość produktu | 2.32 |
| Głębokość produktu | 25.8 |
| Zawiera baterie | tak |












