Dell OptiPlex 7090 Micro i7-11700T 16GB 1TB Nvme Radeon RX 640 W11PRO Wifi
2999,00 zł z VAT
2 w magazynie
Niezawodny i szybki komputer
DELL OptiPlex 7090 SFF
Procesor: Intel Core i7-10700 (10. generacja)
Idealny do zastosowań biurowych, pracy zdalnej oraz bardziej wymagających zadań. Seria OptiPlex to komputery klasy biznesowej, zaprojektowane z myślą o stabilności, wysokiej wydajności i niezawodności. Dzięki zastosowaniu mocniejszych podzespołów sprawdzi się także przy pracy z multimediami i wieloma aplikacjami jednocześnie.
Specyfikacja zestawu:
- Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 7090 SFF
- Procesor: Intel Core i7-10700 (8 rdzeni / 16 wątków, 2.9 – 4.8 GHz, 16 MB cache)
- Pamięć RAM: 16 GB DDR4
- Dysk: SSD M.2 NVMe 1TB GB – szybkie uruchamianie systemu i aplikacji
- Grafika: Intel UHD Graphics 630
- Dodatkowa dedykowana karta graficzna: AMD Radeon RX 640
- Oryginalny zasilacz Dell
- Okablowanie w standardzie polskim
- Na życzenie: instalacja pakietu LibreOffice
Najważniejsze zalety:
✔ mocny procesor Intel Core i7 – idealny do wymagających zadań
✔ dedykowana karta graficzna AMD Radeon RX 640
✔ szybki dysk SSD NVMe
✔ 16 GB RAM – komfortowy multitasking
✔ kompaktowa obudowa SFF – oszczędność miejsca
✔ niezawodna seria biznesowa Dell
Stan / pochodzenie:
Sprzęt outlet poleasingowy, po krótkim okresie eksploatacji – w pełni sprawny, przetestowany i gotowy do pracy.


Pełna specyfikacja:
⏩ Procesor: Intel Core i7-10700 (8 rdzeni / 16 wątków, 2.90–4.80 GHz, 16 MB cache)
⏩ Pamięć RAM: 16 GB DDR4
⏩ Dysk: 1000 GB SSD M.2 PCIe NVMe
⏩ Karta graficzna: Intel UHD Graphics 630 (zintegrowana)
⏩ Dodatkowa karta graficzna: AMD Radeon RX 640 (2 x miniDP, 1xDisplayPort)
⏩ Wi-Fi: Intel Wi-Fi 6 AX201 2×2 (Gig+) + Bluetooth 5.2
⏩ LAN: Intel (1 Gb/s)
⏩ System: Windows 11 Professional 64-bit
⏩ Porty – panel przedni:
- 1 × audio combo (mini jack 3,5 mm)
- 1 × USB-C
- 1 × USB-A 3.2
- 2 × USB-A 2.0 (w tym PowerShare)
⏩ Porty – panel tylny:
- 1 × RJ-45 (LAN)
- 2 × DisplayPort
- 2 × USB-A 3.2
- 2 × USB-A 2.0 (w tym SmartPower)
- 1 × audio out
⏩ Sloty:
- 1 × M.2 (SSD NVMe)
- 1 × PCIe (karta graficzna / rozszerzenia)
Dell OptiPlex Micro 7090
Zaprojektowany, by skutecznie działać
Małe rozmiary bez kompromisów: wbudowana obsługa dwóch wyświetlaczy i wydajność klasy biznesowej w najmniejszym możliwym formacie. Teraz komputer zajmuje o 60% mniej miejsca, zapewniając tę samą niezawodność, co zawsze.
Łatwe serwisowanie: możliwość dostępu bez użycia narzędzi i zdalne zarządzanie wewnątrzpasmowe pozwalają na łatwą konserwację systemu, upraszczają jego modernizację i wymianę podzespołów.
- Sprawna praca: wydajne wykonywanie zadań za pomocą generacji procesorów z serii Intel® Core™
- Oszczędność czasu i środków działu IT: nowa generacja komputerów OptiPlex oferuje większą elastyczność, wydajność i lepsze możliwości zarządzania.
- Instalacja w dowolnym miejscu: możliwość wyboru obudowy dostosowanej do potrzeb, w tym jednego z najmniejszych dostępnych rozwiązań dla firm
Kompaktowy desktop biurowy Dell Optiplex Micro MFF
Dell Optiplex Micro MFF to połączenie eleganckiego wyglądu z oszczędnością miejsca. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji zapewnia maksymalną produktywność przy minimalnym rozmiarze. Ten desktop to nie tylko oszczędność przestrzeni, ale także niezawodna wydajność. Ponadto dzięki bezprzewodowej technologii, łączenie urządzeń Dell Premier staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – wystarczy jedno kliknięcie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elegancję i funkcjonalność w jednym, kompaktowym urządzeniu.
Obudowa Micro.
Mała i kompaktowej obudowa dzięki której komputer można łatwo dopasować do dowolnego miejsca w domu lub w biurze. Komputer może pracować zarówno w pionie jak i poziomie.



Procesor Intel Core 11. generacji
Pozwól sobie na skok w ewolucji i postaw na procesor Intel Core 11. generacji. Wyjątkowe połączenie rdzeni typu Performance to gwarancja zupełnie nowego poziomu wydajności. Twórz nowe, skomplikowane projekty graficzne, wykonuj obliczenia i odkrywaj wirtualne światy popularnych gier, korzystając z mocy nowej generacji. Dostosuj sprzęt do tego, co aktualnie robisz z wysoce elastyczną architekturą i wiodącymi w branży narzędziami.


Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Model | Optiplex 7090 Micro |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | 7090-micro-i711700t-16-1TB_RX 640 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Model procesora | i7-11700t |
| Seria | Intel Core i7 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 1000 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Radeon |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon RX 640 |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, mini DisplayPort |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Sygnatura | Dell OptiPlex 7090 Micro i7-11700T 16GB 1TB Nvme Radeon RX 640 W11PRO Wifi |









