Dell OptiPlex 5090 Micro i5-11500T 16GB 512 NVMe W11PRO Wifi
1939,00 zł z VAT
20 w magazynie
Niezawodny i szybki komputer
DELL OptiPlex 5090 Micro (Tiny / MFF)
Procesor: Intel Core i5-10500T (10. generacja)
Idealny do zastosowań biurowych oraz użytku domowego. Seria OptiPlex Micro to kompaktowe komputery klasy biznesowej, zaprojektowane z myślą o stabilności, wydajności i cichej pracy. Dzięki solidnym podzespołom zapewniają komfortową obsługę codziennych zadań, pracy wielozadaniowej oraz aplikacji biurowych.
🔧 Specyfikacja zestawu:
- Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 5090 Micro (Tiny / MFF)
- Procesor: Intel Core i5-10500T (6 rdzeni / 12 wątków, 2.30–3.80 GHz, 12 MB cache)
- Szybki dysk: SSD M.2 NVMe – błyskawiczne uruchamianie systemu i aplikacji
- Oryginalny zasilacz Dell
- Okablowanie w standardzie polskim
- Na życzenie: instalacja pakietu LibreOffice
💡 Najważniejsze zalety:
- kompaktowa obudowa – idealna do małych przestrzeni
- energooszczędny i wydajny procesor
- szybki dysk SSD NVMe
- niezawodna seria biznesowa Dell
📦 Stan / pochodzenie:
Sprzęt outlet poleasingowy, po krótkim okresie eksploatacji – w pełni sprawny, przetestowany i gotowy do pracy.


Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Używany (sprzęt poleasingowy, sprawdzony)
⏩ Procesor: Intel Core i5-10500T (6 rdzeni / 12 wątków, 2.30–3.80 GHz, 12 MB cache)
⏩ Pamięć RAM: 16 GB DDR4 3200 MHz
⏩ Dysk: 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe
⏩ Karta graficzna: Intel® UHD 630 (zintegrowana)
⏩ Wi-Fi: Intel® AX201 (Wi-Fi 6 / 802.11ax)
⏩ LAN: Intel® i219 (1 Gb/s)
⏩ Bluetooth: 5.1
⏩ System: Windows 11 Professional 64-bit
⏩ Porty – panel przedni:
- 1 × audio combo
- 1 × wyjście liniowe
- 1 × USB-C 3.2 Gen 2
- 1 × USB-A 3.2 Gen 1 (PowerShare)
⏩ Porty – panel tylny:
- 1 × RJ-45 (LAN)
- 2 × DisplayPort 1.4
- 1 × USB-A 3.2 Gen 1 (SmartPower)
- 3 × USB-A 3.2 Gen 1
⏩ Sloty:
- 1 × M.2 22×80 mm
- 1 × M.2 22×30 mm
Dell OptiPlex Micro 5090
Zaprojektowany, by skutecznie działać
Małe rozmiary bez kompromisów: wbudowana obsługa dwóch wyświetlaczy i wydajność klasy biznesowej w najmniejszym możliwym formacie. Teraz komputer zajmuje o 60% mniej miejsca, zapewniając tę samą niezawodność, co zawsze.
Łatwe serwisowanie: możliwość dostępu bez użycia narzędzi i zdalne zarządzanie wewnątrzpasmowe pozwalają na łatwą konserwację systemu, upraszczają jego modernizację i wymianę podzespołów.
- Sprawna praca: wydajne wykonywanie zadań za pomocą generacji procesorów z serii Intel® Core™
- Oszczędność czasu i środków działu IT: nowa generacja komputerów OptiPlex oferuje większą elastyczność, wydajność i lepsze możliwości zarządzania.
- Instalacja w dowolnym miejscu: możliwość wyboru obudowy dostosowanej do potrzeb, w tym jednego z najmniejszych dostępnych rozwiązań dla firm
Kompaktowy desktop biurowy Dell Optiplex Micro MFF
Dell Optiplex Micro MFF to połączenie eleganckiego wyglądu z oszczędnością miejsca. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji zapewnia maksymalną produktywność przy minimalnym rozmiarze. Ten desktop to nie tylko oszczędność przestrzeni, ale także niezawodna wydajność. Ponadto dzięki bezprzewodowej technologii, łączenie urządzeń Dell Premier staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – wystarczy jedno kliknięcie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elegancję i funkcjonalność w jednym, kompaktowym urządzeniu.
Obudowa Micro.
Mała i kompaktowej obudowa dzięki której komputer można łatwo dopasować do dowolnego miejsca w domu lub w biurze. Komputer może pracować zarówno w pionie jak i poziomie.



Procesor Intel Core 10. generacji
Pozwól sobie na skok w ewolucji i postaw na procesor Intel Core 10. generacji. Wyjątkowe połączenie rdzeni typu Performance to gwarancja zupełnie nowego poziomu wydajności. Twórz nowe, skomplikowane projekty graficzne, wykonuj obliczenia i odkrywaj wirtualne światy popularnych gier, korzystając z mocy nowej generacji. Dostosuj sprzęt do tego, co aktualnie robisz z wysoce elastyczną architekturą i wiodącymi w branży narzędziami.


Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Optiplex 5090 MFF_512_16GB |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | 5090 MFF |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Model procesora | i5-10500T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.6 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 512 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III, M.2, PCIe typ M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Gniazda rozszerzeń | SATA III (6 GB/s), M.2 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | DisplayPort, mini jack 3,5 (audio), RJ45, USB 3.1 typ A gen 1, USB 3.1 typ A gen 2, USB 3.1 typ C |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Sygnatura | Dell OptiPlex 5090 Micro i5-11500T 16GB 512 NVMe W11PRO Wifi |









