Dell Latitude 9450 2w1 Ultra 7 165U 32GB 512 QHD+ 2560×1600 Dotyk 500Nit
4999,00 zł z VAT
1 w magazynie

Dell Latitude 9450 2-IN-1 Core™ Ultra 7 165U 512GB SSD 32GB 14″ QHD+ (2560×1600) WIN11 Pro
- Najmniejszy na świecie 14-calowy ultrabook biznesowy / komputer konwertowalny 2-w-1 – działa zarówno jako laptop, jak i tablet dzięki zawiasowi 360°
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Latitude 9450 2in1
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Outlet

Dell Latitude 9450 2w1
jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących urządzenia łączącego mobilność i wydajność. Jego charakterystyczną cechą jest możliwość użytkowania zarówno jako tradycyjny laptop, jak i tablet. Mobilność tego modelu jest dodatkowo podkreślana przez jego lekką konstrukcję oraz długi czas pracy na baterii, co umożliwia pracę poza biurem bez potrzeby częstego ładowania.

Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 165U
- Rodzina procesora: Intel Core Ultra
- Taktowanie (bazowe / Turbo): 1.20 GHz / do 4.90 GHz
- Liczba rdzeni / wątków: 12 / 14
- Pamięć cache: 12 MB
- Wsparcie AI: NPU – sprzętowa obsługa AI
- Technologia: Intel vPro
⏩ Pamięć RAM: 32 GB LPDDR5x
- Taktowanie: 7467 MHz
- Pamięć wlutowana (brak możliwości rozbudowy)
⏩ Dysk: 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe
⏩ Matryca: 14,0″ QHD+ (2560 × 1600), format 16:10
- Typ: dotykowa, matowa, IPS (LED)
- Jasność: 500 nitów (cd/m²)
- Odświeżanie: 60 Hz
- Pokrycie barw: 100% sRGB
⏩ Karta graficzna: Intel® Graphics (Pamięć współdzielona)
⏩ Komunikacja
- Wi-Fi 7
- Bluetooth® 5.4
⏩ Zestaw złącz
- ⏩ 3 × Thunderbolt™ 4 (USB-C) – 40 Gb/s, Power Delivery, DisplayPort
- ⏩ 1 × gniazdo audio (słuchawki / mikrofon)
⏩ Touchpad: Wielodotykowy, intuicyjny
⏩ Kamera i audio
- Kamera: Full HD + podczerwień (IR)
- Mikrofony: 2 × wbudowane
- Głośniki: 4 × wbudowane (stereo)
⏩ Klawiatura i zabezpieczenia
- Klawiatura podświetlana (białe podświetlenie)
- Czytnik linii papilarnych
- Zabezpieczenia: TPM (szyfrowanie)
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
- Partycja recovery (możliwość przywrócenia systemu)
⏩ Zasilanie
- Zasilacz: 65 W (USB-C)
- Napięcie: 20 V / 1,7 A
⏩ Wymiary i waga
- Wysokość: 16,3 mm
- Szerokość: 311 mm
- Głębokość: 216 mm
- Waga: 1,53 kg
- Kolor: Szary

Nieustanna gotowość do pracy
Doskonała jakość obrazu podczas połączeń konferencyjnych dzięki jednoczesnej multiekspozycji HDR. Technologia HDR wykonuje kilka zdjęć jednocześnie i łączy je ze sobą, aby dokładnie uchwycić szczegóły obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, czyli takich, jakie panują w przeszklonych biurach i salach konferencyjnych.
Wydajność w zasięgu ręki
Systemy obliczeniowe następnego poziomu: Procesory Intel® Core™ Ultra zapewniają wydajność opartą na sztucznej inteligencji dzięki akceleratorom sztucznej inteligencji w najbardziej inteligentnych komputerach komercyjnych z NPU i technologią Intel® AI Boost z opcjami vPro i technologią Copilot2 w systemie Windows 11. Nowa, trzypoziomowa architektura do wielowątkowego przetwarzania danych, która składa się z procesorów CPU, GPU i NPU, zapewnia oszczędność energii i wydajność w różnych złożonych zadaniach biznesowych.
Oszczędność czasu: Bezproblemowe rozpoczęcie pracy dzięki kluczowi sprzętowemu Copilot w urządzeniu, który pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając szybki dostęp do narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia pracy.
Inteligentna współpraca: Użytkownicy mogą płynniej współpracować dzięki funkcjom sztucznej inteligencji jeszcze bardziej ulepszającym efekty Windows Studio Effects, takim jak inteligentne kadrowanie i redukcja szumów, które nie wpływają na ogólną wydajność systemu.
Wyjątkowo długi czas pracy na baterii: komputer Latitude 9450 z procesorem Intel® Core™ Ultra zapewnia nawet o 1 godzinę dłuższy czas pracy baterii.


Wykrywanie i eliminowanie zagrożeń
Wbudowane funkcje zabezpieczeń, w tym Dell SafeBIOS, czytnik linii papilarnych oraz układ TPM pozwalają chronić użytkowników i zapewniać widoczność zagrożeń, zanim naruszą one bezpieczeństwo systemu.
Kompaktowe wydanie
Najmniejszy na świecie komercyjny komputer z ekranem o przekątnej 14” — idealne rozwiązanie dla osób wymagających wysokiej wydajności w pracy mobilnej.

Oszałamiające widoki
Duży wyświetlacz InfinityEdge o proporcjach 16:10 zapewnia mnóstwo miejsca na produktywną pracę i wysoki poziom szczegółów.


AI – Sztuczna Inteligencja
Ten sprzęt obsługuje sztuczną inteligencję, umożliwiając szybkie przetwarzanie danych, generowanie treści i pracę z modelami AI. Dzięki wydajnym kartom graficznym, nowoczesnym procesorom i akceleratorom AI wspiera uczenie maszynowe, deep learning oraz aplikacje generatywnej AI. To idealne rozwiązanie do pracy z AI na laptopie, komputerze stacjonarnym i stacji roboczej.








Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Model | LATITUDE 9450 2w1 U7 165U 32GB 512GB QHD |
| Typ | 2w1 |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | LATITUDE 9450 2w1 U7 165U 32GB 512GB QHD |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 processor 165U |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.2 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.9 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 60 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 31.05 |
| Wysokość produktu | 1.42 |
| Głębokość produktu | 21.5 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Sygnatura | DLLA94502IN1TCH-U7165U032G512SD-R |













