DELL Latitude 7350 Ultralight Ultra 7 165U 16GB 512GB FHD+ Touch US/PL
4899,00 zł z VAT
2 w magazynie
Dell Latitude 7350 Core™ Ultra 7 165U 512GB SSD 16GB 13.3″ (1920×1080) TOUCHSCREEN WIN11 Pro Magnesium River Blue
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Wykonanie ze stopów magnezu tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Latitude 7350
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Outlet – produkt, karton posiada uszkodzenia.


Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Intel Core Ultra 7 165U
- Liczba rdzeni: 12
- Liczba wątków: 14
- Taktowanie bazowe: 1.7 GHz (rdzenie P)
- Taktowanie maksymalne: 4.9 GHz
- Pamięć podręczna: 12 MB Intel Smart Cache
⏩ Pamięć RAM: 16 GB LPDDR5x 6400 MT/s
- Konfiguracja: pamięć wlutowana, niewymienialna
⏩ Dysk: 512 PCIe NVMe x4 Gen (czwartej generacji)
⏩ Matryca: 1920 × 1200 (WUXGA), 16:10 13.3″
- Ekran dotykowy: tak
- Powłoka: antyrefleksyjna (Anti-Glare)
- Jasność: 300 nitów
- Gamut kolorów: 72% NTSC
- Kontrast: 700:1
⏩ Karta graficzna
- Rodzaj: zintegrowana
- Model: Intel Graphics (Intel ARC/Intel Xe-LPG dla serii Ultra)
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro 11 Pro
⏩ Zestaw złącz
- 2 × USB-C (Thunderbolt 4) – obsługa Power Delivery i Video Alt Mode
- 1 × USB-A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
- 1 × HDMI 2.1
- 1 × Audio jack 3,5 mm (wejście/wyjście)
⏩ Komunikacja
- Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be), tri-band, 2×2 MU-MIMO
- Bluetooth: 5.4
- Webcam: kamera frontowa
- Głośniki: 4 × 2.5 W
- Mikrofony: 2 × mikrofon wbudowany
⏩ Wymiary:
- Waga: 0.99 kg
- Wysokość: 1.75 cm
- Szerokość: 29.9 cm
- Głębokość:21.29 cm
⏩ Dodatkowe informacje
- Bateria: 3-komorowa 57 Wh
- Zasilacz: 65 W USB-C
- Zabezpieczenia: TPM, rozpoznawanie twarzy, czytnik linii papilarnych, blokada kamery, blokada Kensington
- Klawiatura: podświetlana chiclet
- Touchpad: tak
Mniejszy i inteligentniejszy niż kiedykolwiek wcześniej
Dostępny w przystępnej cenie 13-calowy notebook został zaprojektowany z myślą o elastyczności i wysokiej wydajności dzięki nowemu narzędziu Dell Optimizer z technologią sztucznej inteligencji.
Wydajność AI na wyciągnięcie ręki
Nowy sposób obliczeń: nowy procesor Intel ® Core™ Ultra zapewnia hybrydową architekturę nowej generacji do superdoładowanych obliczeń z baterią, która wytrzyma. Dzięki trójwarstwowej jednostce wieloprocesorowej użytkownicy biznesowi mogą zarządzać złożonymi obciążeniami, wysyłając odpowiednie zadanie do odpowiedniego silnika we właściwym czasie. Procesor zarządza lekkimi zadaniami AI o niskim opóźnieniu, procesor graficzny zarządza renderowaniem AI multimediów i wizualizacji, a NPU, dedykowany silnik AI, zarządza ciągłym AI i odciążeniem AI.
Aplikacje przyspieszone przez AI: NPU pomaga aplikacjom działać szybko i płynnie, zapewniając wydajność:
- Procesor CPU zarządza lekkimi zadaniami AI o niskim opóźnieniu, a procesor graficzny
- Współpraca: Zużywaj nawet o 38% mniej energii, korzystając z narzędzi do współpracy wspomaganych sztuczną inteligencją podczas połączeń Zoom.
- Kreatywność: wydajność szybsza o 132% podczas korzystania z funkcji edycji zdjęć AI na urządzeniu Adobe.
Klucz sprzętowy Copilot: Bezproblemowo rozpocznij swój przepływ pracy dzięki kluczowi sprzętowemu Copilot na swoim urządzeniu, oszczędzając czas poprzez zapewnienie szybkiego dostępu do narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia dnia pracy. Wyjątkowa żywotność baterii: Latitude 7350 z procesorem Intel ® Core™ Ultra oferuje żywotność baterii średnio o 19% dłuższą niż poprzednia generacja .
Niezawodna współpraca w dowolnym miejscu
Inteligentna prywatność
Funkcja wykrywania osób postronnych powiadamia użytkownika, gdy ktoś obok patrzy na ekran, i przyciemnia lub rozmywa obraz. Funkcja Look Away Detect rozpoznaje, kiedy użytkownik patrzy na coś innego, i przyciemnia ekran, co pozwala lepiej chronić prywatność i oszczędzać energię.
ExpressSign-In
Loguj się płynnie za pomocą funkcji ExpressSign-In. Funkcja wykrywania obecności za pomocą kamery aktywuje komputer ze stanu uśpienia i loguje użytkownika. Gdy odejdziesz od komputera, system zostanie zablokowany.
Intelligent Audio
Sztuczna inteligencja poprawia jakość dźwięku i głosu zgodnie z warunkami otoczenia. Neuronowa technologia redukcji szumów eliminuje niepożądane hałasy w tle u Ciebie i u innych uczestników połączenia.
Zaawansowana kamera IR


Biuro w dowolnym miejscu.
Notebooki i urządzenia z serii Latitude umożliwiają pracę przez cały dzień i oferują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we wspaniale wykonanej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku lub w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
Przyspiesz sukces biznesowy dzięki Copilot i Windows 11 Pro
Wiodąca w branży sztuczna inteligencja. Potężne cyberbezpieczeństwo. Zaprojektowane dla biznesu.
Oparta na sztucznej inteligencji wielozadaniowość dla nowego sposobu pracy z systemem Windows 11 Pro. Dzięki takim funkcjom jak Copilot w systemie Windows uzyskaj lepsze odpowiedzi, rozwijaj swoje umiejętności i bez wysiłku optymalizuj przepływy pracy. System Windows 11 Pro na komputerach Dell jest wyposażony w najnowsze osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa i sztucznej inteligencji, wygodnie dostarczane na Twój komputer stacjonarny. Skorzystaj z wydajności, wydajności i bezpieczeństwa ulepszonych dzięki sztucznej inteligencji już dziś i wprowadzaj innowacje, aby stawić czoła nowym

Wbudowana inteligencja. Zintegrowana nowoczesność.
Wiemy, że posiadanie odpowiedniego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i szybko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń.


Niesamowite wrażenia przed ekranem
Troska o wzrok
Wbudowana, zawsze aktywna funkcja ComfortView Plus ogranicza emisję szkodliwego światła niebieskiego, jednocześnie zapewniając doskonałe odwzorowanie kolorów. Wyświetlacz ma certyfikat TÜV wydany w Nadrenii.
Zachwyca pod każdym kątem
Wyświetlacze FHD o jasności 400 nitów z funkcją bezpieczeństwa ekranu i rozdzielczością 4K zapewniają niespotykaną dotąd wyrazistość każdego obrazu, a panele o bardzo niskim poborze energii zapewniają dłuższy czas eksploatacji baterii i dłuższy czas pracy.











Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | Latitude 7350 Ultralight |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | Latitude7350 Ultralight Ultra 7 165U_16_512 |
| Przekątna ekranu | 13.3 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 processor 165U |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 29.9 |
| Wysokość produktu | 1.7 |
| Głębokość produktu | 21.2 |
| Zawiera baterie | tak |
| Sygnatura | 5N9K1-DB |










