Dell Latitude 5450 Ultra 7 14.0 FHD 32GB 512GB SSD W11PRO
4699,00 zł z VAT
9 w magazynie
Biznesowy Dell Latitude 5450
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Latitude 5450
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Outlet
- Laptopy są NOWE (nawet niektóre egzemplarze posiadają oryginalne folie ochronne na elementach błyszczących). W kwestii wizualnej jak i technicznej jest to sprzęt IDEALNY.


Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor Intel® Core™ Ultra 7 165U vPro® (12 MB pamięci podręcznej, 12 rdzeni, do 4,90 GHz)
⏩ Pamięć RAM: Pamięć 32GB (DDR5, 5600 MHz)
⏩ Dysk: Dysk SSD 512GB NVME m.2 PCIe x4
⏩ Matryca: 14.0″
⏩ Rozdzielczość: FHD 1920 × 1080, powłoka przeciwodblaskowa, brak obsługi dotykowej, 100% sRGB, IPS
⏩ Karta graficzna: Karta Graficzna Intel Iris Xe Graphics
⏩ USB Type-C® Thunderbolt™ 4.0 z obsługą funkcji Power Delivery i złącza DisplayPort 1.4
⏩ Układ klawiatury: Podświetlana klawiatura QWERTY PL
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 1 x port USB 3.2 5Gbps (z PowerShare)⏩
- ⏩ 2 x ThunderBolt 4
- ⏩ 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
- ⏩ 1 x port HDMI 2.0
- ⏩ 1 x Czytnik Smart Card
- ⏩ 1 x Czytnik lini papilarnych
⏩ Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11 Pro
⏩ Wymiary i waga
- ⏩ Głębokość: 212 mm
- ⏩ Szerokość: 321 mm
- ⏩ Wysokość: 20 mm
- ⏩Waga początkowa: 1,36 kg
Mniejszy i inteligentniejszy niż kiedykolwiek wcześniej
Dostępny w przystępnej cenie 14-calowy notebook został zaprojektowany z myślą o elastyczności i wysokiej wydajności dzięki nowemu narzędziu Dell Optimizer z technologią sztucznej inteligencji.
Laptop biznesowy Dell Latitude 5450
Dell Latitude 5450 to biznesowy laptop, z którym bez problemów ukończysz wszystkie zadania, niezależnie od tego, gdzie zabierze Cię Twoja praca. To lekkie, mobilne urządzenie z ekranem o przekątnej 14” umożliwia całodniową pracę i zapewnia zgodność ze starszymi technologiami stosowanymi w firmie. Oferuje również legendarną niezawodność oraz zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Niezwykle szeroka gama portów, opcje bezprzewodowej łączności czy wysokiej jakości wyświetlacz Full HD z pewnością przełożą się na komfort Twojej pracy.


Biuro w dowolnym miejscu.
Notebooki i urządzenia z serii Latitude umożliwiają pracę przez cały dzień i oferują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we wspaniale wykonanej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku lub w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
Przyjazny z naturą
Ten model to prawdziwy ekokumpel. Podczas jego tworzenia wykorzystano o 64% więcej tworzyw pochodzących z recyklingu niż w przypadku modeli poprzedniej generacji.
Nowe opakowanie jest wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Dobrze wygląda i jest przyjazne dla środowiska. To pierwszy projekt, który spełni cele Dell na 2030 rok.

Wbudowana inteligencja. Zintegrowana nowoczesność.
Wiemy, że posiadanie odpowiedniego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i szybko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń.


Mniejszy i lżejszy
Zmniejszono wymiary serii Latitude 5000 bez poświęcania mocy i wydajności, dzięki temu możesz na nim pracować gdzie tylko chcesz. Przemieszczaj się na ważne spotkania i ciesz się z mobilności, jaką oferuje Dell Latitude 5450

Stan / Pochodzenie:
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Latitude
- Dedykowany zasilacz
- Okablowanie w polskim standardzie







Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 1,37 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | Latitude 14 5450 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | DLAT_DELL_LATITUDE_5450_002 |
| EAN (GTIN) | 5907085402604 |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 processor 155U |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.7 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 54 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.2 typ A Gen 1, USB 4 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 32.1 |
| Wysokość produktu | 1.9 |
| Głębokość produktu | 21.2 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Sygnatura | Dell Latitude 5450 Ultra 7 14.0 FHD 32GB 512GB SSD W11PRO |













