Dell Inspiron 14 Plus 7441 X Elite X1P-64-100 16GB 512 SSD QHD+ Touch W11
2799,00 zł z VAT
Brak w magazynie

Dell Inspiron 7441 Snapdragon® X Plus X1P-64-100 512GB SSD 16GB 14″ (2560×1600) TOUCHSCREEN WIN11 ICE BLUE
- Najmniejszy na świecie 14-calowy notebook klasy biznesowej
- Wykonanie z włókna węglowego tworzą odpowiedni, nowoczesny styl biznesowy
Zestaw zawiera:
- Komputer Dell Inspiron 14 7441
- Oryginalny zasilacz
- Okablowanie w standardzie polskim
Stan / Pochodzenie:
- Laptopy Outlet

Mniejszy i inteligentniejszy niż kiedykolwiek wcześniej
Dostępny w przystępnej cenie 14-calowy notebook został zaprojektowany z myślą o elastyczności i wysokiej wydajności dzięki nowemu narzędziu Dell Optimizer z technologią sztucznej inteligencji.

Pełna specyfikacja:
⏩ Stan: Outlet
⏩ Procesor: Snapdragon X Plus X1P-64-100
- Rodzina procesora: Snapdragon X Plus
- Taktowanie procesora (bazowe/turbo): 3.4 GHz
- Liczba rdzeni / wątków: 10/10
⏩ Pamięć RAM: 16 GB: LPDDR5x, 8448 MT/s
⏩ Dysk: 1 TB PCIe NVMe 4. generacji, M.2 2230
⏩ Matryca: 14,0″ QHD+, 16:10, 2560 × 1600,
- Typ matrycy: Wyświetlacz dotykowy
- 400 nitów, 100%
- pokrycie gamy barw sRGB, WVA, IPS, AG, 60 Hz, technologia in-Cell, brak CG, LBL
⏩ Karta graficzna: Qualcomm
⏩ Konunikacja:
- Karta komunikacji bezprzewodowej Qualcomm® FastConnect 7800 DBS (WCN7851) z obsługą Wi-Fi 802.11be i Bluetooth® 5.4
⏩ Zestaw złącz:
- ⏩ 1 port USB 3.2 Type-A 1. generacji
- ⏩ 1 gniazdo audio (wspólne gniazdo słuchawek i mikrofonu)
- ⏩ 2 porty USB Type-C® o pełnej funkcjonalności (40 Gb/s, funkcja Power Delivery i DisplayPort™)
⏩ Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
⏩ Kamera: Kamera FHD RGB, 1080p przy 30 kl./s
⏩ Kamera i Audio:
- Kamera przednia: Full HD (1080p)
- Dwa mikrofony (dual array)
- Głośniki stereo: 2 × 2 W + wsparcie Dolby Atmos
⏩ System operacyjny: Microsoft Windows 11
⏩ Wymiar:
- Wysokość: 14,69-16,90 mm
- Szerokość: 314,00 mm
- Głębokość: 223,75 mm
- Waga: 1,44 kg
- Kolor: Ice Blue

Biuro w dowolnym miejscu.
Notebooki i urządzenia z serii inspirion umożliwiają pracę przez cały dzień i oferują najbezpieczniejsze, najłatwiejsze w zarządzaniu funkcje we wspaniale wykonanej konstrukcji. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz — w podróży, przy biurku lub w kawiarni — mamy dla Ciebie rozwiązania, które pasują do dowolnej sytuacji.
Z myślą o sztucznej inteligencji
Pierwszy model Inspiron z usługą Copilot+ i układem Snapdragon® X Elite odsłania przed użytkownikiem zupełnie nowe możliwości dzięki przełomowej wbudowanej sztucznej inteligencji, dużej wydajności i łatwości obsługi typowej dla smartfona na miarę współczesnego szybkiego stylu życia. Poznaj nowe wyżyny komfortu korzystania ze sztucznej inteligencji dzięki przenośnej konstrukcji z baterią działającą cały dzień, do 21 godzin[2], niezależnie od tego, czy tworzysz prezentacje, czy też w niemal dowolnym miejscu oglądasz wciągający film za pośrednictwem streamingu wideo.


Działanie
Dzięki usłudze Copilot, czyli osobistemu asystentowi AI, możesz szybciej wykonywać zadania i znajdować czas, aby skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Ułatw sobie zakupy online, zaplanuj następne wakacje lub rozpocznij badania do projektu szkolnego w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki Microsoft 365[3] możesz zachować porządek, współpracować i tworzyć treści jak profesjonaliści.
Tworzenie
Za pomocą narzędzia poprzez Cocreator[4], możesz urzeczywistniać swoje idee twórcze w postaci obrazów niestandardowych. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji możesz obecnie przekształcać wstępne szkice za pomocą tekstu i monitów rysunkowych oraz realizować swoją wizję dokładnie tak, jak chcesz.

Procesor Qualcomm® Oryon z maksymalnie 12 rdzeniami
Zoptymalizuj wymagające obciążenia robocze dzięki procesorowi Snapdragon® X Elite, który zapewnia większą wydajność niż konkurencyjne notebooki bez technologii Dual Core Boost[8].











Zdjęcia umieszone na aukcji są naszego autorstwa. Zabrania się ich kopiowania oraz rozpowszechniania.
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dell |
| Model | Inspiron Copilot+ PC Snapdragon 14" |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kod producenta | Laptop Dell Inspiron AI mobilny Copilot |
| EAN (GTIN) | 5906546586952 |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.4 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.4 |
| Pamięć podręczna procesora | 6 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pojemność dysku | 512 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ A Gen 1, USB 4 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad, klawiatura podświetlana |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 31.4 |
| Wysokość produktu | 1.69 |
| Głębokość produktu | 22.37 |
| Sygnatura | INS0184849-R0028530-SA |













