Komputer HP EliteDesk 800 G6 DM MINI I5-10500T 16GB 256GB SSD WIN11P
1549,00 zł z VAT
20 w magazynie
Komputer HP EliteDesk 800 G6 DM MINI I5-10500T 16GB 256GB SSD WIN11P
Specyfikacja:
⏩ Procesor : Intel Core i5-10500T
⏩ Karta graficzna : Intel® HD Graphics 630
⏩ Pamięć RAM : 16GB
⏩ Dysk : 256GB NVMe PCIe M.2 SSD
– wolne drugie gniazdo do podłączenia dysku NVME
⏩ Typ obudowy: Micro, Tiny
⏩ Komunikacja: LAN 10/100/1000 Mbps
⏩ System : Windows 11 Pro
⏩ Office : LibreOffice
⏩ Zasilacz : Oryginalny HP 65W
⏩ Gwarancja : 12 msc
⏩ Stan : Komputery są używane, posiadają minimalne ślady użytkowania.



- Małe biura i stanowiska pracy: EliteDesk 800 G6 DM jest idealnym rozwiązaniem do pracy w małych biurach, gabinetach, czy stanowiskach roboczych, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a wydajność nadal jest kluczowa.
- Praca biurowa i administracja: Doskonale sprawdza się w zastosowaniach biurowych, takich jak praca z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, pocztą elektroniczną, aplikacjami do zarządzania projektami, czy też pracą z bazami danych.
- Stacje robocze w edukacji: Może być używany w szkołach, bibliotekach lub innych instytucjach edukacyjnych jako komputer do nauki, obsługi administracyjnej, a także w pracach laboratoryjnych lub technicznych.
- Zdalna praca: Dzięki małym rozmiarom jest również dobrym wyborem do biur home office, gdzie przestrzeń jest ograniczona.
To urządzenie oferuje solidną wydajność przy minimalnych wymaganiach przestrzennych, co sprawia, że jest to dobry wybór do zastosowań profesjonalnych i biurowych, zwłaszcza tam, gdzie oszczędność miejsca i efektywność energetyczna są kluczowe.
Twórz szybko i wygodnie
LibreOffice jest potężnym pakietem biurowym i następcą OpenOffice. Czytelne i wszechstronne narzędzia pozwolą Ci na wykorzystanie Twojego potencjału w pracy biurowej i własnych projektach.
Na pakiet LibreOffice składa się kilka programów, które razem tworzą najlepsze wolne i darmowe rozwiązanie na rynku, a dzięki silnej społeczności stają się one lepsze z każdą wydaną wersją.

| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | HP |
| Kolor | czarny |
| Model | EliteDesk 800 G6 DM Tiny RB |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | EliteDesk 800 G6 DM Tiny RB |
| Wysokość produktu | 3.4 |
| Szerokość produktu | 17.7 |
| Głębokość produktu | 17.5 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 65 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Model procesora | i5-10500T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 10 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1200 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.3 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 128 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 256 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III, PCIe typ M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort |
| Producent płyty głównej | HP |
| Gniazda rozszerzeń | SATA III (6 GB/s), M.2 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | DisplayPort, mini jack 3,5 (audio), RJ45, USB 3.1 typ A gen 1, USB 3.1 typ A gen 2, USB 3.1 typ C |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |










